dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    Wycena blatu (dł. 580 cm) od szablonu do montazu 7.300.
    Będzie stopa- jeszcze nie policzona - więc kolejne osiemdziesiąt kilka cm do rachunku :)
    Małż zaakceptował :)
  2. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    Wycena blatu (dł. 580 cm) od szablonu do montazu 7.300.
    Będzie stopa- jeszcze nie policzona - więc kolejne osiemdziesiąt kilka cm do rachunku :)
    Małż zaakceptował :)
  3. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    Pan Daniel z Kominy i Kominki nie zostawił mnie w kłopocie. W kilka godzin przygował projekt zgodnie z wymaganiami Joli ( i tu wielkie dzięki dla Joli) , poprzestawiam montaże, produkcję i zrobił wszystko, by kominek stanłą u mnie w przyszłym tygodniu - zamin Duch ułoży podłogę.
    Pan Daniej okazał się cudnym człowiekiem - a Jola nie zawiodła jak zwykle :)

    Powstał projekt kominka - nie będę się z nim spierać. To wersja na dziś. Jak mnie sie zechce namieszać ...
  4. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    Pan Daniel z Kominy i Kominki nie zostawił mnie w kłopocie. W kilka godzin przygował projekt zgodnie z wymaganiami Joli ( i tu wielkie dzięki dla Joli) , poprzestawiam montaże, produkcję i zrobił wszystko, by kominek stanłą u mnie w przyszłym tygodniu - zamin Duch ułoży podłogę.
    Pan Daniej okazał się cudnym człowiekiem - a Jola nie zawiodła jak zwykle :)

    Powstał projekt kominka - nie będę się z nim spierać. To wersja na dziś. Jak mnie sie zechce namieszać ...
  5. Kr Viva - piękna baśń się zaczyna :))

Strona 1 z 24