dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. wielki las

    No to mamy pojutrze i wracamy z Manchasteru wczoraj do Naszej Wsi w lipcu 2000r.

    Gdy już słupki płotu były na swoim miejscu, można było zobaczyć zarys całego pola. Podkreślały go dodatkowo świerczki posadzone tej wiosny, a na naszej wewnętrznej granicy pięknie wyglądaly modrzewie ze swoimi jasnozielonymi przyrostami.
    Hmm...., ależ to był widok.
    Nie wspomniałem jeszcze, że w sąsiedztwie pojawili się kolejni przybysze - kilka rodzin z miasta Łodzi, ...
  2. Nurniego dziennik

    13.10.2005
    Wczoraj panowie zaczęli układać na górze parkiet przemysłowy - czyli elementy o wym. ok. 1 cm x 25cm o gr. 15 mm, który sklejony jest w matach o wymiarach 25x50 cm. Ale żeby nie było im tak łatwo to u nas będzie ukłądany "na dziko". Czyli trzeba wszystko porozcinać i układać z przesunięciem - losowo tzn. 3 razy więcej roboty :o :o :D ale efekt powalający. Dzisiaj wieczorem już było ułożone ok 70% całej góry.
    Na dodatek wczoraj jeden z ...
  3. domek dla szóstki

    Dziś opryskałem czymś na perz i inne niechciane roślinki całą strefę przygraniczną (uprzednio przeciągnąwszy sznurek od jednego kamienia granicznego do drugiego). Niedługo bedziemy sadzić świerki i modrzewie i trochę owocowych. Podobno październik to dobry miesiąc na sadzenie. Być może jeszcze przedtem wpuścimy na działkę ciężki sprzęt i trochę wyrównamy teren.

    To nie kosmita, to ja przy opryskach:

  4. dziennik zmagań codziennych ewa i art

    już nadrabiam zaległości...
    Dzisiaj (13 - tego!!!) na naszą działkę wkroczyła ekipa. Nie było łatwo znaleźć chętnych, ale okazało się że metoda najprostsza podziałała, a więc wywiad na sąsiedniej budowie. Tak więc kopią pod fundament, a my stajemy przed kolejnymi wyzwaniami. Mieliśmy się trzymać projektu, takie było założenie, tym czasem podjęliśmy kilka decyzji zdecydowanie innych niż parę miesięcy wcześniej. Po pierwsze nie jednowartwówka z keramzytu, ale ...
  5. wielki las

    (1:2) :cry: :cry: :cry:

    "...Polska pokona Anglię", przecież żartowałem, to był cytat z Muńka Staszczyka.


    t
Strona 1 z 2