dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Jak to Nulla z Tuśkiem budują

    To był fatalny dzień, taki jaki chciałoby sie wymazać z pamięci.
    Nasi wspaniali fachowcy pokłócili się ze sobą, pobili i ganiali sie z siekierami czego efektem jest uszkodzone okno w ganku, (niestety skrzydło nadaje się tylko do wymiany) bo trafili w nie siekierą i uszkodzili profil tak że mamy teraz dziurę w ramie i porysowaną szybę. Na dodatek jeden z nich uciekł i pozostali dwaj zwalają winę na niego.
    Takie sceny rozgrywały się gdy my niczego nie świadomi spokojnie ...
  2. Dziennik Sylwka i Kasi

    Piątek 13 maja 2005r.

    Jednak ten 13 piątek coś w sobie ma.

    Ekipa murowała dzisiaj szczyty, jak padał deszcz to schodzili na dół i murowali ścianki działowe.

    Ale wracając do tego 13 w piątek....

    Pod koniec dnia jak szyty były podciągnięte powyżej okien to sobie trochę dla przekory spytałem ...
  3. Dziennik budowy inżyniera Mamonia

    Rety - dlaczego mam takie zaległości w pisaniu :o :o :o Postaram się dzisiaj to chociaż częściowo nadrobić...

    Jeszcze w marcu miałem nieprzyjemne przejście z murarzem, który wykonał mi schody. Otóż zaczął mi dyktować kiedy przyjedzie rozebrać szalunek. Wyobrażał sobie, że będzie to tydzień po betonowaniu. Śpieszyło mu się bo miał także do zrobienia ścianki działowe, a stojące szalunki uniemożliwiały pracę. Jemu natomiast była potrzebna kasa ponieważ ...
  4. A jednak słoneczko ...dziennik Sylvii

    dobrze przyjmijmy odcinek 3:
    poszukiwanie projektu:

    no dobra chcemy budować szybko więc co? budujemy kanadyjczyka...
    godziny przeszukiwania forum rozmowy ze znajomymi na jeszcze nizszym poziomie niż my (brak działki) :lol: szukamy firmy więc znowu godziny w necie (jak dobrze ze mamy znienawidzoną neostradę :roll: )
    na polu boju pozostaja dwie firmy z powiedzmy naszych okolic. Jedna z nich jest polecana przez pana ze strony dot. szkieletów. :wink: ...
  5. Emanuela II Tadka, Beaty, Wiktorii i Kasi - dziennik budowy

    12-13 maja 2005
    Panowie dalej murują. Jeden z panów wziął wolne z powodów rodzinnych, a majster (szef firmy) dopilnowuje jeszcze drugiej budowy. Jutro mają wreszcie skończyć. W poniedziałek będą stawiać komin do kominka.
    A my dostaliśmy wycenę materiałów już zakupionych, tzn. zbrojonych belek L-19 na nadproża, pustaków stropowych i belek stropowych. Co do pustaków stropowych, będziemy mieć pustaki z keramzytu. W porównaniu do zwykłych betonowych są cieplejsze. ...
Strona 1 z 4