dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. ogrodzenie

    Kolejny krok to ogrodzenie działki. Zdecydowaliśmy się na ogrodzenie betonowe. Tylko od strony frontowej zmotamy jakieś inne. Wybór padł na firmę Pana Rubika, z uwagi na jakość i kolorystykę i pełny wzór nie w ramce. Cena z dowozem 30 km podobna jak u gościa 500m od nas. Od tego samego pana kupimy potem bloczki z firmy Kost Bet z którą kooperuje. Polecam tego Pana. Bardzo dobry dostawca. Zdjęcia z prac nad ogrodzeniem. Pomagał mi mój osobisty Tata. Wielkie dzięki dla niegoKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF0098.jpg
Wyświetleń:	90
Rozmiar:	97,4 KB
ID:	136660 ...

    Updated 13-09-2012 at 23:58 by plecak2

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. droga

    Pierwszym poważnym wyzwaniem było doprowadzenie drogi do działki. 2 godziny pracy koparki i droga od strony północnej była gotowa. Docelowo z tamtej strony działki jak dla mnie drogi może nie być. Właściwy dojazd od działki planowany jest od strony
    zachodniej i trzeba go usypać. Jakieś 30 metrów. Na zdjęciach w załącznikach droga od strony północnej przed i po. Kolejne zdjęcia już z usypaną w większości drogą od zachodu.Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF0140.jpg
Wyświetleń:	41
Rozmiar:	97,4 KB
ID:	136653

    Updated 13-09-2012 at 23:23 by plecak2

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF0159.1JPG.jpg
Wyświetleń:	40
Rozmiar:	99,2 KB
ID:	136651   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF01481.jpg
Wyświetleń:	39
Rozmiar:	97,7 KB
ID:	136652  
  3. Jesiennie..

    Wprawdzie do jesieni jeszcze 'trochę' czasu zostało, ale to co za oknem nastroiło mnie melancholijnie... Pierzchamotki pokrywają się więźbą, ale jakoś tak leniwie (jesiennie?!?) - tzn. jest to wyłącznie moje subiektywne odczucie, bo chłopaki - dachowcy pracują od rana do wieczora, a każdą deskę docinają z największą precyzją i starannością.. – tylko jakoś wizualnie na razie zmian niewiele, więc i nie ma nad czym wzdychać 'ach' czy krzyczeć ‘wow’ ...Ale żeby odkopać ...
  4. ... i po tynkowaniu

    Salon:

    Jak widać, nie wszystko zostało pokryte tynkiem.
    Świetlik dolny:

    Sypialnia:



    Pracownia i korytarz:
    ...
  5. geneza

    Działkę kupiliśmy gdzieś w połowie poprzedniej dekady. Nie mieliśmy specjalnych planów co do niej. Sytuacja zmieniła się, kiedy 3 lata temu pojawił się spadkobierca mojego nazwiska. Po tym nagłym i niespodziewanym wydarzeniu było nas w mieszkaniu już czworo a to zdecydowanie za dużo jak dla mnie. Podjęliśmy decyzję o budowie domu. Moja lepsza połowa na etapie wyboru projektu patrzyła w kierunku pięknych rezydencji z zamotanymi i dużymi dachami, ja optowałem za czworokątem ...

    Updated 13-09-2012 at 21:40 by plecak2

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 4