dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Wiecha :-)

    No i wczoraj nadszedł ten piękny dzień Przyjechałem na plac a na dachu wisiała wiecha Konstrukcja dachu gotowa a budowlańcy kończą ściany szczytowe i kominy a w przyszłym tygodniu membrana kontrłaty i łaty. Teraz jestem na etapie zamawiania okien i dachówki

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	mDSC09969.jpg
Wyświetleń:	240
Rozmiar:	80,9 KB
ID:	61144Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	mDSC09993.jpg
Wyświetleń:	255
Rozmiar:	92,6 KB
ID:	61142Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	mDSC09996.jpg
Wyświetleń:	243
Rozmiar:	90,7 KB
ID:	61143Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	mDSC09987.jpg
Wyświetleń:	258
Rozmiar:	92,5 KB
ID:	61145Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	mDSC09971.jpg
Wyświetleń:	229
Rozmiar:	93,0 KB
ID:	61146
  2. Decyzja- projekt zamienny

    Dziś był dla mnie ważny dzień, skończyłam tułaczkę po urzędach. Pani w starostwie podbiła mi decyzję całe 14 dni na to czekałam, szybciutko zalegalizowałam dziennik i zawiozłam powiadomienie o zaczęciu prac do Inspektoratu Nadzoru Budowlanego. Od przyszłego tygodnia wchodzą na plac panowie z Pabianic -i nie ściemniam po prostu nie mogę się doczekać. W sobotę orientacyjnie wyznaczymy gdzie będzie budynek i niech zdejmują humus
  3. gaz, gaz, gaz na ulicach....*

    dostałam dzisiaj miłą wiadomość Zadzwoniła jakaś Pani i poinformowała, że wczoraj doprowadzili nam gaz na działkę Super Nie spodziewałam się, że zrobią zgodnie z ustaleniami.

    Jutro wyprawa na pomiar tynków przed wyceną robocizny. W czwartek Panowie zwijają się.




    * tekst w tytule wpisu, to fragment tekstu piosenki Kultu Gaz na ulicach - podaję z uwagi na podejście Kazika do wykorzystywania jego tekstów , ale to nie ma znaczenia, ...
  4. Czas zacząć

    Dawno nic nie pisałam, bo właściwie nie było co.

    Pierwsze podejście do kredytu nie wypaliło. Mimo zapewnień doradcy z Opena, że powinno wszystko być ok, to banki do których złożyliśmy wnioski nie uznały naszego mieszkania jako wkładu własne. ;((

    Zaczęliśmy więc intensywne poszukiwania potencjalnych kupujących. Pierwsze tygodnie odbiły się głuchą ciszą... w desperacji, chciałam już odmalowywać mieszkanie, zmieniać zamieszczone ogłoszenia ...

    Updated 14-06-2011 at 21:02 by efka3

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Elektryzująca retrospekcja ;)

    Odmowna decyzja w sprawie kredytu i oczekiwania na kupca naszego mieszkania trochę nas przygnębiały. Postanowiliśmy więc jednak coś zacząć działać.

    W warunkach jakie uzgodniliśmy z LUBZELEM budowę przyłącza elektrycznego mieliśmy zrobić we własnym zakresie. Wykonawce mieliśmy "dogadanego" czekaliśmy tylko na jakiś sygnał ze starostwa czy mają jakieś "ale czy "nie". Według informacji naszego adaptatora projektu odnośnie terminu złożenia ...

    Updated 14-06-2011 at 21:03 by efka3

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 5