dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dworek i ogród różany Moni

    Trwają prace nad tylnymi kolumnami. Tam mogę eksperymentować do woli - nikt nie widzi co kombinuję, więc sobie można dłubać. W razie gdy się nie uda, nikt nawet nie zauważy, gdy wszystko ściągnę :wink:
    Na razie docięłam formy na jedną kolumnę. Jeszcze nie są przyklejone - na razie odbyła się pierwsza próba, żeby zobaczyć proporcje. Krążki wymagają wyrównania, naklejenia na filary i nałożenia zewnętrznej warstwy kleju i siatki, bo na razie ułożone są dla ...
  2. Dworek i ogród różany Moni

    Trwają prace nad tylnymi kolumnami. Tam mogę eksperymentować do woli - nikt nie widzi co kombinuję, więc sobie można dłubać. W razie gdy się nie uda, nikt nawet nie zauważy, gdy wszystko ściągnę :wink:
    Na razie docięłam formy na jedną kolumnę. Jeszcze nie są przyklejone - na razie odbyła się pierwsza próba, żeby zobaczyć proporcje. Krążki wymagają wyrównania, naklejenia na filary i nałożenia zewnętrznej warstwy kleju i siatki, bo na razie ułożone są dla ...
  3. SALSA-dziennik budowy

    Murowanie ścian parteru zakończone.Od poniedziałku szalowanie pod strop.Mamy przypory :D





  4. zaczynam pisanie

    przy pomocy pani sąsiadki od podwórkowych kotów chyba namierzyliśmy lokum naszego spadochronowego kota. Teraz musimy potwierdzić czy to on, a następnie jakoś złapać.....
    Z dobrych informacji -dziś w Budom Markecie zamówiłam wyposażenie dużej łazienki. Okazało się, że pół roku temu miałam złe informacje co do umywalek w zestawie mebli jaki chcę..., więc trzeba teraz przekuć rury kranowe, żeby krany wychodziły z umywalki a nie ze ściany jak chciałam.
    Ale ...
  5. NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA czyli BUDUJEMY!!!

    Dziś podjelismy wazną decyzję 8) 8) 8) a co z tego wyniknie czas pokaże :roll: :roll: :roll:

    10200 wizyt - dziękuję !!!!!!
Strona 1 z 16