dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. pierwsze fotki_Malachit-2:)

    kilka fotek szalowanie i betonowanie ścian w piwnicy...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF2047.1.jpg
Wyświetleń:	67
Rozmiar:	102,4 KB
ID:	74757   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF1224.1.jpg
Wyświetleń:	59
Rozmiar:	95,0 KB
ID:	74758   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF2060.1.jpg
Wyświetleń:	63
Rozmiar:	96,6 KB
ID:	74759   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF2095.1.jpg
Wyświetleń:	63
Rozmiar:	94,7 KB
ID:	74760  
  2. Dzień 20

    Udało się. Wylana płyta. Jeszcze jutro jakies drobne roboty w związku z drenażem i tygodniowa przerwa.
  3. Malachit-2_ dom Dorotki i Tomka:)

    Witam,
    Może kilak słów wstępu...Projekt wybraliśmy pod koniec roku..2009.. trochę czasu zeszło nam z adaptacjami projektu oraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę... dostaliśmy go dopiero we wrześniu 2010...Minął rok i w koncu zaczeliśmy budowe... W trakcie mieliśmy pewne problemy z ekipami. Ta która teraz nam buduje to 4...nie będę się już rozpisywała jak było...lepiej napisze co jest
    To już 9 dzień budowy - mamy już część ścian w piwnicy...postaram się ...

    Updated 07-08-2012 at 20:11 by Dorota i Tomasz

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Pod?oga

    jeszcze nie ma ścian (planowane wznoszenie na początek października) a juz kupiłam podłogę drewnianą do środka , a dokładnie parkiet przemysłowy dębowy. Ale była taka okazja że nie moglam jej przegapić: 127 zl za materiał i robociznę. Tym sposobem nie mam wyjścia i w przyszłym roku musi być montaż (moja niespiesząca sie połowa stwierdziła że oszalałam)

    Zalączam też zdięcie łazienki która mi sie szalenie podoba (źródło dekoratornia).
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	parkiet_jesion231213.jpg
Wyświetleń:	88
Rozmiar:	18,5 KB
ID:	74752   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_5956.jpg
Wyświetleń:	127
Rozmiar:	38,0 KB
ID:	74753  
  5. Sso :)

    i osiągnęliśmy stan surowy otwarty, czyli plany na ten rok zostały wypełnione

    jeszcze tylko być moze czeka nas przeróbka dużego okna żeby zmniejszyć koszty....

    Chcielibyśmy też w tym roku chociaż częściowo zagospodarować działkę - potrzebujemy zrobić drenaż żeby ułatwić spływanie wody po deszczu (mamy glinę) i chcemy zbudować studnie chłonne do zbierania wody z rynien po deszczu

    w związku z tym uprasza się o informacje na temat ...
Strona 1 z 3