dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. DamianR i KasiaR - dziennik Budowy

    no to podziałałem...
    zamontowałem dwa gniazdka zwykłe w spiżarni - bo tam jest rozdzielnia i było najbliżej i najłatwiej żeby znaleźć odpowiedni bezpiecznik i jedno gniazdo trójfazowe w kuchni – bo też było najłatwiejsze do zlokalizowania i na osobnym bezpieczniku (a jest przeznaczone do płyty elektrycznej)
    oczywiście nie było tak łatwo…
    dymek musiał być…
    Najpierw coś pier… :o . Potem się pokazało światło ale w gniazdku ...
  2. Notatnik Magdali

    Początek.
    Nie chcę za kilka miesięcy cofać się wstecz, więc zaczynam juz teraz, na samym początku. Działka już jest. Jeszcze nie mamy projektu - pierwsze było określenie naszych oczekiwań i spotkanie z panią Architekt. To nam bardzo dużo dało - z pewnością wiemy, że szukamy innego projektu niż poczatkowo i wiemy też dokładnie, jakie bebechy ma ten dom mieć w środku. A może to nie będzie dom? Może jednak mieszkanie? Zapewne pojawi sie tu wiele pytań, na które trzeba ...
  3. dziennik Żaby

    NARESZCIE MAM FERIE!!!! :D :D :D


    Najwyższy czas zabrać się za planowanie i poszukiwanie ekip do dalszych prac. Prawdę mówiąc troche ciężko mi to idzie......
    Najpierw okna. Zdecydowani jesteśmy na plastiki w kolorze drewna.Część okien będzie z roletami zewnętrznymi.
    Jutro umawiam się z panem na pomiary okien. Następnego dnia mam mieć już wstępną wycenę. Planuję zebrać min 5 różnych ofert, a potem wybierzemy najkorzystniejszą.
    ...
  4. Praktyczny dziennik AgnesK

    Znowu się opuściłam w pisaniu :-? Ale gdy juz miałam wenę, to łączność odmawiała posłuszeństwa. A więc troszkę nadrabiam:
    od ub tygodnia jestem wraz z Glizdeczką legalną lokatorką pana Praktycznego. Radek idzie zameldować się jutro. Cały odbiór został załatwiony, jak już pisałam, ekspresowo. Nasza kb (której wczoraj wypłaciliśmy 2 tys za opiekę :cry: - ale to już ostatnia opłata papierowa :D ) dając Radkowi komplet dokumentów powiedziała:
    - A gdyby ...
  5. Nurniego dziennik

    15.01.2006
    Malowanie drzwi zaczyna przynosić efekty.
    Oto one:
    Drzwi do dolnej łazienki
    Obok widać jeszcze "surowe"
    Dolna łazienka cd.
    Nasze jedyne pełne drzwi garderoba/pralnia
    Te sam drzwi cd.

    A poniżej relacja z "odpalenia" oświetelenia schodów:
    1
    2
    3
    ...jak widać oświetlenie diodowe.
    W nazwiązaniu do pewnej dyskusji na forum niniejszym nadmieniam, że oświtlenie, tu diodowe, ...
Strona 1 z 3