dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Jankowo

    No to teraz coś przyjemniejszego - zamówiłam dzisiaj obudowę kominka :D
    Prosty, ale elegancki portal z kremowo-beżowego marmuru, wzorowany na francuskim Malmaison:



    Wymarzłam się w składzie kamieni, ale zobaczcie sami, że było co oglądać :D :D :D Pierwsze zdjęcie przedstawia przepiękny kamień, muszę się dowiedzieć co to było, a drugie to czerwony trawertyn ...
  2. Klinkierowy Bursztyn

    cisza ale tylko w dzienniku :wink: :-? :-? :-? :oops: , niestety i bank się upomina o zakończenie, ale jak życie pokazuje jest baaaardzo elastyczny,
    muszę złożyć wypis z księgi wieczystej o ujawnieniu nieruchomości hm, sąd robi to po złożeniu dokumentów tylko :evil: :evil: 4-5 miesięcy :o :o :o , ale wystarczy zaświadczenie o złożeniu dokumentów :lol: :lol: :lol: :lol: ,
    aby złożyć do sądu o ujawnienie budynku potrzebny jest wypis z rejestru gruntów ...
  3. C164 "dom za miedzą" BARTOLINKI i GONZO93

    kominek:


    oświetlenie sufitów w holu na dole i na górze:


    Okniarz był i coś przy oknie połaciowym pogmerał; zobaczymy z jakim skutkiem.
    Hydraulicy przywieźli nam piec do kotłowni.

    Moja córa znowu chora :-? :( :evil:; mam dość :(.
  4. Jankowo

    No po prostu wziąć łuk i się zastrzelić :evil: :evil: :evil: Zamówiłam złe kaloryfery :evil: Oczywiście przed zamówieniem zadzwoniłam do hydraulika i zapytałam czy na pewno Radson Ramo - tak na pewno... Tylko ja nie zapytałam, bo nie wiedziałam, a hydraulik nie powiedział, że podejścia są zrobione do tych o grubości 22 a ja zamowilam 10, bo sprzedawca zachwalał, że takie ładne i nie wystają spod parapetu, hmm... nie pomyślałam, nie dopytałam.... to teraz zapłacę, ...
  5. domek Bogusi i Rysia-APS 71

    - 15-01-2009 - 22:22 (Dom i ogród Bogusi i Rysia.....marzenia się spełniają:))
    Materiał na ogrodzenie zakupiony :) Ze względu na znajomości-dobry rabacik, przechowają nam do wiosny :lol: .
    Zakupimy tam też kostkę brukową :) .Okazało się bowiem,że hurtownia ma osobę która gratis robi projekty kostki (oczywiście przy zakupie kostki w hurtowni).A ponieważ dowiedzieliśmy się,że od lutego ceny materiałów idą w górę, więc nie ma na co czekać.
    Mamy tylko dostarczyć rzuty domu, zdjęcia z 4 stron i zdecydować się na to jaką chcemy kostkę.Do ...
Strona 1 z 16