dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. zima zła

    plany wzięły w łeb
    Mąż pojechał malować i... nie dojechał. Utknął na jakiejś wiejskiej drodze, inne samochody już stały i zaczęło ich zasypywać. Nie dało rady ruszyć się z miejsca. Gmina odśnieżała gdzie indziej i trzeba było samemu kombinować. Jakoś wspólnymi siłami udało im się przebić z drogi przez czyjeś podwórko na drugą drogę. Potem po drodze, co chwila jakieś wypadki.
    Panele dotarły na czas, tylko nie ma jak ich teraz dowieźć na miejsce. Może jutro będzie lepiej.
  2. Z122 Dach

    20-11-2011 rozpoczęliśmy deskowanie dachu. Trwało to około tygodnia. Prace te zrobiliśmy we własnym zakresie.
    04-12-2011 dach został przykryty papą. Czekamy na dachówkę.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PC040697.jpg
Wyświetleń:	293
Rozmiar:	90,5 KB
ID:	101094Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PC040695.jpg
Wyświetleń:	286
Rozmiar:	94,8 KB
ID:	101095Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PC040707.jpg
Wyświetleń:	321
Rozmiar:	95,7 KB
ID:	101096

    Updated 16-09-2013 at 20:18 by wieslaw_sz_

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Miłe złego początki ...

    Witam serdecznie,
    po latach mieszkania w bloku, wynajmowania, przeprowadzek i czasem uciążliwych sąsiadów, nadeszła chwila prawdy - podjęliśmy decyzję o budowaniu własnego kąta na własnej działce.
    Działkę zakupiliśmy w - według nas - atrakcyjnej okolicy. Co prawda infrastruktury nie ma zbyt rozbudowanej, za to cisza, spokój... ach... rozmarzyć się można
    W momencie kupna powstawały już domy w najbliższym sąsiedztwie, tak że mogliśmy liczyć na sąsiadów. ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: saga domowe klimaty apa Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Inspiracje cd.

    Inspiracje na podstawie ktorych mam nadzieje juz wszystko poukłada mi sie w głowie

    Kolor naszych okien bedzie jak na zdjeciu ponizej. I mam wielka nadzieje ze znajdziemy tez taka podloge.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia2.jpg
Wyświetleń:	397
Rozmiar:	60,7 KB
ID:	101080

    W calym domu jest ogrzewanie podlogowe. Na dole oprocz malych fragmentow - kuchnia, hol, wc, kotlownia - beda deski. Zalozenie jest takie ze ma byc jasno. ALE.... i tu sie zaczyna.... Jasna podloga=bielona a mi takie sie nie podobaja. ...
  5. Wnetrza

    Zawsze chcialam mieszkac w domu z nowoczesnym wnetrzem i takie inspiracje zbieralam. Poki nie zaczelam czytac FM!
    Czytam rozne watki w tym MagdyZZZ i jej pieeeknego wnetrza i zapragnelam miec cos z klasyki, cos ponadczasowego. Tylko jak to polaczyc zeby tworzylo jedna spojna calosc?
    Mam nadzieje ze wkrotce mi sie cos rozjasni.

    Na dole mamy sien, hol, salon, kuchnie i spizarnie + biblioteke z jadalnią+pralnie+wc+kotlownie.
    Oto pogladowe 3D:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia.jpg
Wyświetleń:	271
Rozmiar:	63,6 KB
ID:	101079Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	salon.jpg
Wyświetleń:	242
Rozmiar:	60,4 KB
ID:	101078Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia2.jpg
Wyświetleń:	216
Rozmiar:	60,8 KB
ID:	101077 ...
Strona 1 z 3