dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. No to start!

    Po dlugim oczekiwaniu i kosztownej walce z wodą gruntową nadszedł upragniony dzień: 09.05.2011 - rozpoczęcie robót.
    Nareszcie Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20110510119.jpg
Wyświetleń:	42
Rozmiar:	96,6 KB
ID:	61295Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20110513128.jpg
Wyświetleń:	43
Rozmiar:	98,5 KB
ID:	61296Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20110510120.jpg
Wyświetleń:	42
Rozmiar:	100,3 KB
ID:	61297
  2. jest ekipa

    Znalazłem ekipę do stanu surowego otwartego z więźbą. Referencje mają bardzo dobre. Cenowo jest przyzwoicie - 28kzł. Mają zacząć z początkiem lipca. Dzisiaj podpisałem z nimi umowę.

    W międzyczasie zleciłem wykonanie projektu przyłącza wodociągowego i kanalizacyjnego (razem 1700zł). Na projekt przyłącza trzeba czekać ok. 3-4 tygodni, potem jeszcze z tydzień na realizację i woda będzie pewnie w połowie lipca. Ekipa będzie musiała ze 2 tygodnie korzystać z ...
  3. O nie! Salon jest za mały!

    Dawno nie robiłam wpisów w dzienniku budowy, bo i niewiele działo się na naszej działce. Prace zostały zawieszone ze względu na zbliżający się poród kolejnej Małej Wisienki
    W piątek została zamontowana ostatnia witryna i tym samym cały dom został oszklony. Jeszcze tylko małe poprawki – trzeba wymienić listwę pod dolną witryną, w górnej wymienić skrzydło przesuwne (z powodu nieodpowiedniego okucia), założyć klamki i wszystko wyregulować.
    W sobotę dokonałam ...

    Updated 13-04-2012 at 16:38 by mlena_w

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Prąd ...

    Złożyliśmy wniosek o prąd budowlany na potrzeby realizacji inwestycji.
    Został odrzucony, powód - brak pozwolenia na budowę.

    Zadzwoniłem do ENION i po 15 minutowej rozmowie, Pan poinformował mnie, żeby złożyć wniosek o prąd na budowę ogrodzenia działki. Pozwolenie niewymagane. Szok! Powiedział to po 15 minutach … i moich obfitych błaganiach stwierdzając: jak Pan taki miły to ja Panu pomogę.

    Oj ile traci nieuświadomiony budowniczy!

    Dziś dostałem ...
  5. Kredyt - rodzina na swoim

    Troszkę nas przeraziła praca naszego rządu, co do ustawy dotyczącej kredytu rodzina na swoim. Niestety wg nowej koncepcji nasz wiek dyskwalifikuje nas, jako hipotetycznych kredytobiorców.

    Cały czas czekamy na pozwolenie, i pewnie tak czekać będziemy jeszcze kilkadziesiąt dni, więc jak ustawa wejdzie za szybko – pożegnamy się z tą formą finansowania.

    Nasza koleżanka, specjalistka od kredytów twierdzi, że nowe zasady obowiązywać będą dopiero od nowego ...
Strona 1 z 3