dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. My w Muratorze

    Dokładniej - papierowym Bo autor tego bloga wraz z Szanowną Inwestorką trafili niechcący do ostatniego wydania (sierpniowego), w sekcji z doświadczeń czytelników, jako przykład totalnie nieśpieszącego się inwestora, który buduje 3 lata
    Tutaj pozdrowienia dla Jarus05 który jest lepszym przykładem nieśpieszącego się inwestora hihihi.

    Jak ktoś nie kupił numeru, skan kawałka z nami tutaj. Zdjęcie na tyle małe, że w realu nas nie rozpoznacie
  2. SSO gotowy

    Dawno mnie tu nie było (na dzienniku znaczy się...). Mogę niniejszym ogłosić zakończenie etapu SSO jak widać na załączonych zdjęciach:

    Dom od frontu. Lepiej widać wjazd dla samochodów niż wejście dla ludzi... częsta przypadłość nowoczesnych domów.
    Dachówka Rupp Sirius 13, angoba miedziana.

    Widok z boku, pełny view na śmietnik budowlany ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: bergamotka, sso Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. moje PnB na dom jest już prawomocne

    Wreszcie zawiozłam dzisiaj PnB do podbicia. Ufff prawomocne. Teraz jeszcze wniosek o wydanie dziennika budowy i mam nadzieję ruszamy. Ale to już za tydzień bo wybywam dzisiaj na tydzień na Śląsk do dzieciaków. Dzieci dzwoniły już 2 razy gdzie jestem .

    A pozwolenie budowlane na wjazd. Też dobre wiadomości - decyzja przekazana do podpisu kierownikowi . Babka zajmująca się wjazdem w starostwie okazała się trzeźwo myślącą i wolała sprawę dokończyć przed swoim ...

    Updated 17-05-2012 at 09:02 by adk (poprawienie tytułu, bo to denerwujące jak FM zamienia polskie czcionki na pytajniki a potem tego nie naprawia!)

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. YES, YES, YES! Rodzina na swoim dla nas!

    Sejm przyjął poprawkę Senatu. Z programu „Rodzina na swoim” będą mogły skorzystać te małżeństwa, w których jedno z małżonków skończyło 35 lat. Czas nie ciśnie nas! W każdym bądź razie nie tak bardzo już Bo oczywiście chcielibyśmy jak najszybciej, żeby jeszcze w tym roku sso, a może ssz.
    Pisać, pisać, pisać trzeba jednak. Do wszystkich świętych! Oczywiście nie wiem tego na pewno, ale co tam, niech będzie, że to przez moje klikaset (!) maili (Sejm, Senat, ...
  5. Stało się, no prawie ...

    Trochę cicho ostatnio było więc postanowiłem napisać kilka słów.

    Ciągle staramy się o pozwolenie na budowę - decyzję dostaniemy w poniedziałek Oczywiście jest małe ale ... 14 dni na uprawomocnienie ...

    Tak w ogóle to potwierdzamy obiegową opinię - uzyskanie PnB to ciężki kawałek chleba:

    • dokumentacja przez 3 tygodnie leżała i nikt się nią nie zajmował ...
    • urzędnik bez pisma nic nie zrobi (polecam tą formę wpływu na urząd)
    • ile osób
    ...
Strona 1 z 2