dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Włóczykijowa Zygmuntówka

    A dziś dla mych drogich czytelników przygotowałem bardzo aptyczny (mam nadzieję) kąsek. Oto za pozwoleniem naszej kochanej projektantki zamieszczam parę widoków z... przyszłości:
    TA-DAM

    Więcej już nie piszę, bo zmęczyło mnie usypianie mej starszej pociechy... Ostatnimi czasy przerodziło się to w około godzinne (lieraturowego przygotowania nie liczę) autorytetowo-charaktr(ko)logiczne zmagania pomiędzy Martą a mną lub moją żoną (w zależności od tego kto usypia). ...
  2. Vis a Vis C126 - budujemy z Keramzyt Projekt

  3. Dziennik RobSto

    Kolejna ważna data:

    DZIŚ odaliliśmy do użytyku kotłownię
    - grzejniki ruszyły, ciepła woda w kranie też :wink:

    Chłopaki kończą daszek nad wejściem i podbitkę,

    elektrycy montują gniazda i włączniki
    - jutro ma już byść prąd w instalacji :wink:
    - czyli koniec z przedłużaczami i żarówkami w oprawkach.
    Oświetlenie prawie wszędzie pomontowałem - zuch chłopak.

    Czas na panele - a jakoś ...
  4. Wybuchowy Granat Izy i Leszka

    Dzisiaj ciąg dalszy.
    Zdjęli humus i kierownik budowy podjął decyzję, że wykop będzie płytki tzn. tylko na podsypkę i na chudziak, reszta będzie szalowana na poziomie gruntu.
    Nie rozmawiałam z kier bud, mąż twierdzi, że jest ok.
    Ja nie wiem czy to właściwe posunięcie.
    Dla ułatwienia dodam, że pod humusem mamy glinę, sączenia wód na poziomie od 1,1 m do 1,3 m.
    Oceńcie proszę czy tak może? powinno? być ?? :roll:

    ...
  5. Nasza przygoda z Oliwką

    Instalator dał znak życia :) Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja, że jutro pojawi się na budowie. Zrobiliśmy troszkę porządku, by jutro mógł spokojnie pracować.
    Dziś byli także dekarze. Mamy problem z kominami... :( w czasie co większych deszczów kominy przeciekaja... :( Mamy nadzieje, że po dzisiejszej interwencji kominy już nie będą mokre...
Strona 1 z 15