dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Praktyczny dziennik WIELKIEJ teoretyczki.

    No to się zaczęło! :wink:
    Działkę (610m2) kupiliśmy, powiedzmy, jakiś czas temu-będzie z 8 lat-jako jakaś tam,bliżej nie określona, inwestycja... :o
    A 14.02.2006 r. usłyszałam:"zamówiłaś już TEN projekt?" :D :D :D
    Komputerek odpalony został błyskawicznie, strony Muratora już dawno "leżą" w Ulubionych więc poszło biegiem!!!! I tylko dziś nie mogę się doczekać kiedy "listonosz zapuka do drzwi"!
    Trochę przerażają ...
  2. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    Alo :) mam do odbioru warunki przyłączy prądu i wody . Na gaz "trzeba będzie poczekać jeszcze ze 2 tygodnie, bo mamy dużo pracy " - no wiem, wiem, nie ma kiedy taczek naładować !!!!

    Słyszeliście dowcip o hipopotamie? Leży sobie hipopotam w bajorze, przewraca się z boku na bok, słoneczko grzeje mu boczki, ptaszki wyjadają insekty - nirwana.
    A wokół bajora krąży mały hipcio na rowerku. No i się wziął mały hipcio wywalił na pysk- kółko się ...
  3. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    Alo :) mam do odbioru warunki przyłączy prądu i wody . Na gaz "trzeba będzie poczekać jeszcze ze 2 tygodnie, bo mamy dużo pracy " - no wiem, wiem, nie ma kiedy taczek naładować !!!!

    Słyszeliście dowcip o hipopotamie? Leży sobie hipopotam w bajorze, przewraca się z boku na bok, słoneczko grzeje mu boczki, ptaszki wyjadają insekty - nirwana.
    A wokół bajora krąży mały hipcio na rowerku. No i się wziął mały hipcio wywalił na pysk- kółko się ...
  4. Olkalybowa - w drodze do domu.

    Walka z łazienką trwa. Dopiero teraz wychodzą niedociągnięcia. Krzywo wylana posadzka, różne długości ścian prysznica utrudniają skutecznie szybkie zakończenie robót. Jak widać na zdjęciach płytki nie zajmują całych ścian. Doradźcie mi proszę, na jaki kolor pomalować ściany, na których płytek brak. Skosy i sufit to chyba na biało, a na ściany proponuję jasny niebieski.
    Może zastosować technikę malowania gąbką, ...
  5. Dziennik Anetmar

    Dalej siedzę i czekam.... nie nie, nie na Ślubnego! Trafił do domku już wczoraj i NIE zapomniał!
    Także teraz siedzę i czekam ale na decyzję naszego kochanieńkiego banku!
    Ciężki weekend przede mną.... ale spoko twarda będę!

    :D
Strona 3 z 3