dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Od "gwiazd" do Prymulek !!!

    Dzisiaj od rana trwało wypompowywanie wody :roll: :o
    Z samego rana po 6 Sławek pojechał na budowę i podłączył pompę,
    Potem koło 11 ja poszłam, żeby tą pompę wyłączyć ( baliśmy się że jak będzie chodzić cały dzień to się jeszcze zepsuje ) i co My wtedy poczniemy :o :roll:
    Jeden pan z naszej ekipy miał tam jeszcze cos do podklejenia, więc w czasie swojej pracy znowu włączył pompę.
    Ja wracając z kawki u koleżanki znowu ją włączyłam, ...
  2. Dziennik Whisperów

    16 czerwca 2005
    Plany na dziś miałem wielkie, ale rzeczywistość sprowadziła mnie jak zwykle do parteru...

    Jedną z wielu rzeczy miało być podłączenie kanalizacji z domu do szamba. Zadanie w sumie dość proste, bo mam szambo, mam wyjście kanalizacji z domu potrzeba mi tylko rur, dobrych chęci i godziny, góra dwóch... Rury kupiłem, Ludwika do smarowania też, więc do dzieła!

    Pierwszy problem napotkałem przy wyjściu rury z budynku-przyciśnięta ...
  3. Marzenia do spełnienia - czyli dziennikWioli

    Trwa to i trwa ...
    Jak nie urok... to przemarsz wojsk 8) . Dostałam postanowienie o uzupełnienie wniosku o projekt drogi, a projektant "kończy" go juz 3 miesiące wrrrrr.
    Generalnie wyczuwalny a nawet dość widoczny jest sprzeciw sąsiadów, by to osiedle powstało (narazie dwa domy nasz i sąsiadów - jedziemy na jednym koniu i jesteśmy w identycznej sytuacji).

    Tak czy siak urząd ma czas do 10 lipca więc to juz tuz tuz...
  4. Marzenia do spełnienia - czyli dziennikWioli

    Trwa to i trwa ...
    Jak nie urok... to przemarsz wojsk 8) . Dostałam postanowienie o uzupełnienie wniosku o projekt drogi, a projektant "kończy" go juz 3 miesiące wrrrrr.
    Generalnie wyczuwalny a nawet dość widoczny jest sprzeciw sąsiadów, by to osiedle powstało (narazie dwa domy nasz i sąsiadów - jedziemy na jednym koniu i jesteśmy w identycznej sytuacji).

    Tak czy siak urząd ma czas do 10 lipca więc to juz tuz tuz...
  5. Dziennik budowy inżyniera Mamonia

    Dzisiaj tylko dwie fotki ...

    . . . . . . . . . .

    Tak wygląda nasz dom obecnie (no może prawie tak wygląda, bo naprawdę to góra odpadów na przedzie jeszcze się powiększyła). Na lewym zdjęciu wygląda nawet jakby szedł dym z komina :D ale to tylko sympatyczna chmurka.

    Zdjęcia można kliknąć i powiększyć ...
Strona 1 z 3