dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. dziennik

    Zatem mamy już prysznic. Szkoda tylko, że kabina jest tak szczelnie zapakowana i nic nie mogę podejrzeć, a rozpakowywać na razie nie ma sensu żeby jej nie zniszczyć.

    Dziś sobota zatem mężuś pracował na działce - cd akcji "drzewo".
    W międzyczasie udaliśmy się z szablonem od kominka po wycenę kamienia na blat.
    Jeszcze do dziś byliśmy zdecydowani na jeden granit. Na szczęście zobaczyliśmy gotową obudowę z tego granitu i stwierdziliśmy, ...
  2. Wybuchowy Granat Izy i Leszka

    A tak wogóle to fundamenty wymurowane, taras też, wejście na razie tylko ławy. Fundamenty posmarowane dysperbitem, przyklejony styropian i mam nadzieję, że od poniedziałku pogoda będzie sprzyjać i uda się dokończyć wszystkie niezbędne prace zamykające stan zerowy.
    A potem byle do wiosny :)
  3. Wybuchowy Granat Izy i Leszka

    Wprawdzie nowych zdjęć z placu boju nie ma, ale dzisiaj wspólnie z Mężem, no dobra, mój Mąż :) bo się obraził :), rozplanowywaliśmy łazienkę na dole.
    To co wyszło prezentuję (za zgodą autora :wink: )








    Tylko drzwi gdzieś umknęły :) ale ...
  4. Tak to si? zacz??o...Nasza Lawenda :o)

    Jeju...ile tych wszystkich decyzji trzeba podjąć,żeby zacząć budowę...a to dopiero start :-? ,ale pierwszy zakup na budowę za nami :D
  5. Nasza przygoda z Oliwką

    Kolejny etap zakończony :D właśnie dziś Panowie od tynków wew. posprzątali po sobie i zabrali sprzęt. I muszę powiedzieć że ekipa godna polecenia, naprawde super, obyśmy mieli tylko takich majstrów !!!.
    ale żeby nie było tak wesoło to niestety ekipo od ociepleń totalne przeciwieństwo :evil: pół biedy z tym slimaczeniem (choć mam nadzieję że w środę skończą - od poniedziałku do środy zapowiadają ładną pogodę) ale ten BAŁAGAN !!! - wogóle po sobie nie sprzątają. ...
Strona 3 z 9