dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik pontypendy

    Dzisiaj po udanej inspekcji inwestorskiej mogę stwierdzić, że mam już zamontowane krokwie, jętki i przygotowane do osadzenia płatwie. W trakcie wykonywania był jeden z koszy.
    Rewelacja (ptfuu, ptfuu, żeby nie zapeszyć), według zapewnień szefa ekipy mają skończyć do wtorku. :D
    Podoba mi się takie tempo prac. :D
    Chłopaki wydłużają sobie krótkie listopadowe dni, bo zamontowali nad konstrukcją dachu takie oświetlenie wyglądające na latarnie uliczną. ...
  2. Dziennik Robina

    Rodzina siedzi i oglada jakis serial (ale nie brazylijski :) ) więc wykorzystam okazję i napisze jeszcze parę słów. Moja przygoda z domem zaczeła się właściwie zaraz po urodzeniu, aż do pełnoletniości mieszkałem z rodzicami w spokojnej cześci Białegostoku. Sielanka trwała do chwili, gdy miasto zdecydowało się powiekszyć sypialnię i zbudowało tam bloki. Stracilismy dom i wylądowaliśmy na jakimś nowym osiedlu, gdzie nogi grzęzły w glinie i nie było ogrodu... Dobrze, że ...
  3. Dziennik Whisperów

    Oczywiście w ciągu dnia elektryfikowałem. Tym razem prawie skończyłem Luśki łazienkę i zabrałem się za naszą sypialnię. Tu jest pewien problem, bo mamy trzy światła, każde włączane/wyłączane z trzech miejsc. Jeśli ktoś jest na bieżąco ze sprawami elektrycznymi, to wie, że oznacza to trzy układy, każdy po dwa włączniki schodowe i jeden krzyżowy. Schodowe zamontowałem bez problemu, ale z krzyżowym się męczę. Raz, że nie pamiętam schematu, dwa, że nie mam pojęcia ...
  4. Remont 100 letniego domu w Siedlcach koło Oławy

    Witam wszystkich!!!

    W czerwcu 2005 kupiliśmy dom do remontu. Zamierzamy zrobić z niego cacko ciepłe bezpieczne i wygodne

    Tak wyglądał gdy go kupiliśmy:



    Dziś już scieliśmy starą zgnitą więzbe, wylewamy nowe wieńce i budujemy nowy dach.



    ...
  5. Dziennik Anpiego

    Zapomniałem jeszcze o jednej rzeczy, podczas tego dzisiejszego rozkładania folii na stropie miałem taką małą "przygodę" :lol: Otóż na środku stropu mam otwór na komin (ok. 1 x 0,5 metra). Po przykryciu go folią na środku zrobiłem nożem dziurę, żeby woda się nie zbierała. No i dzisiaj, gdy walczyłem z tą odfruwającą folią, cały czas pamiętałem, że tam jest ta dziura. Jednak pod koniec akcji, gdy już byłem wściekły, mokry i przemarznięty - zapomniałem i ...
Strona 1 z 4