dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA czyli BUDUJEMY!!!

    No nareszcie trochę słonka, więc robota idzie pomału do przodu. Ponieważ nasz domek będzie budowany systemem gospodarczym, więc część robót wykonujemy sami :) Oto pierwsza budowla wykonana przez mojego suuper męża : :P :P :P


    I tak zaczęliśmy nasz nowy etap w życiu - Boże miej nas w swojej opiece!!! :)
  2. Przytulny D12a w Łodzi :)

  3. Dom Kasi i Mata...

    Dobrze mi zrobiło napisanie przedpołudniowego posta. Od razu w sumieniu się coś ruszyło :) i dziarsko nie znajdując sobie absolutnie żadnych wymówek ruszyłam do grzebania we wnętrzach (cała robota zawodowo-domowa leży...ogród też wciąż leży). Niemniej jakoś już zaczynam widzieć te kolory, więc może ta kolejna wizyta w Polsce okaże się tylko przypieczętowaniem rodzących się inspiracji?Daj Boże, daj!!!Bo jak to spieprzymy - niby zawsze można przemalować - to będę wyć ...
  4. Dziennik Jaskółka zmodyfikowana

  5. Ada po kaszubsku!

    w kwietniu tesc wypompowal z piwnicy ok 40 cm wody :-?
    mury poki co nie sa izolowane, dom stoi na zboczu, a sniegu bylo sporo tej zimy i topnial szybko, ale zdajemy sobie sprawe z tego, ze izolacja nie zalatwi wszystkiego :lol:
    miedzy innymi o tym duzo czytalismy w dziennikach innych forumowiczow

    i mamy jeszcze jeden orzech do zgryzienia
    otoz jak wyzej przeczytac mozna, kobieta sama zostala na placu boju, no i jest komin nie taki jak powinien byc... :-? ...
Strona 8 z 15