dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Inspiracja do elewacji

    Podoba mi się zestawienie białej ściany, beżowego piaskowca i brązowego dachu. Być może uda nam się wkomponować piaskowiec w część elewacji, tak aby nadać trochę nowoczesnego wyglądu naszemu domkowi.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	images.jpg
Wyświetleń:	215
Rozmiar:	8,6 KB
ID:	120705  
  2. Wizyta w markecie

    Zdecydowaliśmy o zakafelkowaniu większej ilości ściany kotłowni, więc musieliśmy jechać dokupić płytek.
    Podłoga już wczoraj została zalana, toteż za kilka dni można zacząć układanie.
    Przy okazji obejrzeliśmy gresy na podłogi w wiatrołapie, kuchni, na korytarz i do łazienki na dole.
    Pewnie będzie jasny gres szkliwiony matowy (nie śliski). Mam uraz do polerowanego. Niby pięknie wygląda, ale jest kompletnie niepraktyczny. Trzeba mieć dobre ubezpieczenie ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	gresy.jpg
Wyświetleń:	134
Rozmiar:	11,0 KB
ID:	120697   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	drzwi.jpg
Wyświetleń:	115
Rozmiar:	11,6 KB
ID:	120699   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	mozaiki.jpg
Wyświetleń:	107
Rozmiar:	11,9 KB
ID:	120700   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	umywalki.jpg
Wyświetleń:	105
Rozmiar:	11,8 KB
ID:	120703   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	widok.jpg
Wyświetleń:	95
Rozmiar:	11,2 KB
ID:	120704  

  3. Z122 Okna długo wyczekiwane

    W dniu 11.06.2012 odebrałem telefon - " Okna gotowe". Od zamówienia upłynęło 2 miesiące i 2 tygodnie ale są takie jak wymyśliła moja żona. W dniu 14.06.2012 jestem w firmie aby uregulować rachunki. Oglądam zapakowane na palecie okna gotowe do montażu, który ma odbyć się po powrocie montażystów z zagranicy. W dniu następnym mam informację, że o godzinie 9:30 ekipa rozpoczyna u mnie montaż.. Na miejscu w czasie prac montażowych okazuje się, że popełniono ...

    Updated 16-09-2013 at 20:13 by wieslaw_sz_

    Tagi - katalog słów kluczowych: brama garażowa, okna Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. zdjecia z zewnątrz

    Obiecane kilka fotek z zewnątrz-strona wschodnia, panoramiczny fix w salonie, drzwi wejściowe i garaż.
    Nad garażem śniegołap:


    Wzmocniony dach z uwagi na swoją długość (130cm od muru w najdluzszym miejscu)


    Strona zachodnia ...
  5. Narazie lipa !!!

    Prezes nie wie czy będzie mógł mi przedłużyć umowę na czas nieokreślony ale obiecał że przemyśli to do przyszłego piątku i wtedy ewentualnie dostanę takie zaświadczenie do banku
Strona 1 z 2