dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Pr?d i gaz

    W sobotę pociągnęliśmy kabel ze skrzynki z prądem do domu i przygotowaliśmy tzw. instalację wewnętrzną gazu, która wcale wewnętrzna nie jest, bo trzeba było również wykopać dziurę i pociągnąć rurę od domu do szafki gazowej. Jeszcze muszę wybrać kolor szafki - na razie stoi tylko rama szafki.
    W sobotę ocieplony został garaż od wewnątrz - dokładniej ściana pomiędzy domem i garażem i strop. Elektryk teraz będzie mógł dokończyć w garażu instalację.
    ...

    Updated 18-07-2011 at 14:15 by kasjot

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. 16.07.2011 zbroimy się

    W domu wyrósł nam las, bedzie jak znalazł do kominka.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1030729.jpg
Wyświetleń:	33
Rozmiar:	88,1 KB
ID:	65924


    Zbroimy się czyli żelbetowy pierwszy strop.

    Nazwa:  P1030742.jpg
Wyświetleń: 798
Rozmiar:  99,5 KB

    Prętów co nie miara, ciekawe kto się w tym wyzna.
    Nazwa:  P1030745.jpg
Wyświetleń: 794
Rozmiar:  100,9 KB


    Nazwa:  P1030755.jpg
Wyświetleń: 796
Rozmiar:  100,7 KB

    Updated 17-07-2011 at 20:31 by Dana75

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Znowu popłynęliśmy :(

    Chcę, żeby przestało już lać! Nie może padać tam, gdzie ludzie z pragnienia umierają???!!! Ja mam wody po ... kostki, na razie ... W piątek pojechaliśmy skontrolować sytuację na działce po opadach i:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF8485.JPG
Wyświetleń:	200
Rozmiar:	73,5 KB
ID:	65919

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF8486.JPG
Wyświetleń:	157
Rozmiar:	73,4 KB
ID:	65921

    Rów tzw. odwadniający (bo to jakaś karykatura rowu) prawie przelewa:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF8491.JPG
Wyświetleń:	167
Rozmiar:	67,2 KB
ID:	65922

    A Urząd Dzielnicy ciągle na etapie opracowywania koncepcji Ech...

    Updated 18-07-2011 at 07:57 by szkrabeusz (trochę namieszałam ze zdjęciami i były "martwe" kwadraciki)

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. ?awy zalane

    W czwartek zanim nastąpiło oberwanie chmury udało się EKIPIE zalać ławy. Grucha z betonem kursowała w tę i nazad, Panowie się uwijali z układaniem. Przed wielkim deszczem zdążyło związać a potem było bardzo mocno polane. Trochę piachu ze ścian wykopów spłynęło na ławy, będą musieli Panowie go odgarnąć. Nasza ziemia rodzi kamienie. Widać na zdjęciach, że jest tego sporo. Lodowiec przywlókł to skądś ze Skandynawii i teraz mamy takie kwiatki. Te małe pójdą z powrotem ...
  5. sprzątanie, podłogi i inne

    kolejny etap za nami. Skończyliśmy sprzątać dom. Sporo worków z pyłem, gruzem trafiło pod siatkę. Trzeba w końcu załatwić kontener na te wszystkie rzeczy. Z górami po tynkarzach poradził sobie najlepiej przecinak i młotek. Niektóre narożniki zajmowały z pół godziny. Kolejna rzecz na przyszły dom () - zabezpieczać wszystkie powierzchnie, aby potem łatwo i szybko posprzątać.
    Na piątkę spisał się zakupiony odkurzacz przemysłowy. Trochę gorzej, że poszło sporo ...

    Updated 17-07-2011 at 20:15 by Spirea

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 4