dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Natalkowy pamiętnik :)

    uff, żebyście wiedzieli ile kurcze roboty i problemów kosztuje mnie to wstawianie zdjęć..... zawsze coś mi nie wychodzi.... idę spać - tzn wykonać nie cierpiące zwłoki prace domowe :) czyli kąpiel i przebrane kołdry bo pod kocykiem polarkowym zimno...
  2. Natalkowy pamiętnik :)

    No, słuchajcie, cóż za poświęcenie. Siedziałam i zmniejszałam fotki, ponieważ bardzo chciałam już coś wstawić do dziennika a tu od 2 godzin nie otwierała mi się w ogóle strona muratora, no i oczywiście właśnie teraz nareszcie chciałam odejść od komputera w celu wykonania niecierpiących zwłoki obowiązków domowych (jest 23.36), a tu się zalogowałam :)
    Nie rozpisując się szczególnie powiem tak: robota idzie - trochę wolniej bo rąk do pracy mniej, ale i tak tempo ...
  3. Dziennik Ewy (EZS)

    No dobrze, jednak zapłaciłam bo zrobili fundament pod schody i obiecali, że wrócą za tydzień dokończyć. Za całość (bez schodów i tarasu) zapłaciłam 14500. W tym w zasadzie wszystkie ściany działowe - tylko dwie małe ścianki będą z regipsu i to tylko dlatego, że na razie nie wiemy, gdzie mają być. Czy mogę ich polecić? Sama nie wiem. Mieli problemy z pionem, czasem robili, jak im wyszło a nie jak ja chciałam. Trzeba było im wszystko naszykować i pilnować, pilnować. ...
  4. Wolność Tośku w swoim domku

    Pamiętniczku, siedzę sobie ja na moim wózeczku w pracy a tu nagle telefonik, że mi dachówka jedzie. Jest antracytowa i piękna
    A podobno jutro będzie pan dekarz, pogodę ma śliczną. Nio to zdjęcia będą jak Wumil wróci bo w ramach sportu zatrzasnął sobie kluczyki w autku i otwiera. Zdolny nie?
  5. Niewielki Pedzelito - dziennik budowy

    Na budowie duży ruch w związku z tym inwestor jest bardzo zadowolony. :)
    Dzisiaj przywieźli więźbę po impregnacji, jest bardzo, bardzo wysuszona z czego ekipa budująca jest bardzo zadowolona. :)
    Tego drewna jest BARDZO dużo i powiem krótko - szczęśliwy jestem iż mam to już na budowie...
    Przy rozładunku po raz kolejny nieoceniona okazała się "ekipa z Krasnego". Dziękuję Wam chłopaki!!!
    ...
Strona 1 z 7