dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Magdy i Marka

    I znow po dlugiej przerwie pare slow komentarza do naszej budowy:
    1. Po wykonaniu tynkow, ocieplenia poddasza wszedl na obiekt moj sasiad, ktory zajmuje sie wykonczeniowka i...troche mnie zmartwil. Okazalo sie ze wg niego, sufity podwieszane, a wczesniej paraizolacja zostaly zle zrobione. Powiem wiecej przekonal mnie ze tak jest:(
    Niestety ulegajac presji czasu dalem te robote tzn. sufity na poddaszu ekipie, ktora stawiala nam mury. Oni sie na tym po prostu nie znali a jesli sie nawet ...
  2. Dziennik budowy RENI

    Wybieram się do zakładu kamieniarskiego pooglądać granity. Ciężko się zdecydować na miejscu ... Umawiam się na pomiar na budowie. Za kilka dni spotykamy się w kuchni. Pan przywozi kilka próbek, które wybrałam. Przykładamy je do blatu i porównujemy. Bezkonkurencyjnie wygrywa "szampan". Do wszystkiego pasuje kolorem, jest spokojny, więc dodatki będą mogły być bardziej zdecydowane. Termin jest dość szybki - za 2 tygodnie blaty będą gotowe.

    Tymczasem ...

    Updated 18-04-2010 at 19:44 by Renia

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    Tak mnie wzięło na podsumowania (eh, to Cabernet Sauvignon ...).

    Co się sprawdza w domu a co nie. Co jest ważne a co mniej ważne.

    1. Bezpieczeństwo

    Bardzo dużo daje alarm. Przeszkadza "niepewne" ogrodzenie. Już nie mogę się doczekać dnia, gdy stanie docelowe. Chcę mieć podjazd i wstawić samochody do garażu, bo szwendają mi się tu tacy co sprawdzają czy samochód zamknięty czy nie...
    Niestety - wydawało mi się ,że ...
  4. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    Tak mnie wzięło na podsumowania (eh, to Cabernet Sauvignon ...).

    Co się sprawdza w domu a co nie. Co jest ważne a co mniej ważne.

    1. Bezpieczeństwo

    Bardzo dużo daje alarm. Przeszkadza "niepewne" ogrodzenie. Już nie mogę się doczekać dnia, gdy stanie docelowe. Chcę mieć podjazd i wstawić samochody do garażu, bo szwendają mi się tu tacy co sprawdzają czy samochód zamknięty czy nie...
    Niestety - wydawało mi się ,że przeżyję ...
  5. Domek nad Odr?

    a tak na marginesie, to juz nie mozemy sie doczekac... fajnie by bylo juz sobie pomieszkac w swoim domku...

    w miedzyczasie mozemy pobawic sie w kolejne wizualizacje...

    np. takie jak te, w czerwcowa, widna i ksiezycowa noc:



    i to:




    zabawa w oswietlenie domu na zewnatrz moze byc ...
Strona 1 z 15