dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Retrospekcje Wlowika

    Kwiecień 2003 r. - Podsumowanie.

    Mamy przeprowadzkę na głowie ; wiedzę w jakim rejonie szukać działki, i jakiej ; przekonenie do tego co powinien mieć nasz domek (bo to, że domek, to już przesądzone ostatecznie) ; trochę pieniędzy z zadatku...

    Nie mamy : mieszkania (formalnie to stałem się bezdomny) ; działki ; projektu ; wykonawcy...

    Znajomi mówią, że nas pogrzało, że chyba nie wiemy co robimy... Ale my wiemy (tak nam się wydaje przynajmniej). ...
  2. Początek

    RODZINKA Od kiedy oficjalnie poinformowaliśmy rodzinkę ( bracia, siostry i rodziciele) o naszych planach budowlanych praktycznie nie mamy spokoju!! :x A dokładniej jesteśmy traktowani jak dwójka dzieciaków niespełna rozumu!!!!
    Moi rodzice ciągle kwestionują nasze decyzje!
    -Co to za działka? Co wyście kupili? Nie było innej!! Toż to wyrzucone pieniądze!! Naprawdę nie było innej?
    - A z czego będziecie budować? Z kredytu??! Oszaleliście!!!Kto to będzie ...
  3. Dziennik ajupa

    14 marzec
    Paweł odebrał z ZE warunki przyłączenia do sieci i z ZDP decyzję o zmianie lokalizacji wjazdu. Złożył to wszystko w Starostwie i tym sposobem komplet dokumentów już jest! :D Wykorzystując pewne znajomości :wink: udało nam się uzyskać obietnicę, że pozwolenie na budowę powinniśmy otrzymać jeszcze przed Świętami! :D :D :D Wiem, wiem - z tymi obietnicami to bywa różnie. :-? Gdyby jednak to się udało, to zaczynamy tak, jak zaplanowaliśmy - 18 kwietnia! ...
  4. Willie i jego Dom

    Piątek, deszczowo, ma być mróz w nocy...

    a ja myslami na naszym polu a nawet w naszym domu! Na polu będę jutro z rana brodził z p. geologiem w poszukiwaniu wód gruntowych :roll:

    Wielkie dzięki za komentarze! Poczułem się strasznie miło.......

    a oto obiecany odcinek brazylijski:

    Po wyborze projektu wybralismy się do biura gdzie go sprzedają i w zasadzie nie marudząc klepnęliśmy wybór, przechodząc do tzw rozmowy ogólnej. To wtedy ...
  5. Praktyczny dziennik AgnesK

    Jutro przyjedźają nasi przyszli sąsiedzi z prawej strony. Zostawią u Kaziów na podwórku przyczepę, zostaną tu tydzień. Czuję, że będzie odbywało się b. intensywne zacieśnianie więzów sąsiedzkich.. :wink: :D

    Ponieważ w przyszły piątek jedziemy do rodziny, to już teraz życzę Wam wszystkim spokojnych, pogodnych, słonecznych i rodzinnych świąt.
    I do zobaczenia za dwa tygodnie.
Strona 1 z 4