dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Budowanie marzeń

    Dochodzą mnie sygnały, że skoro nie piszę to nic się u mnie na działce nie dzieje, więc spieszę donieść, że TAM-TARA-TAM ... fundamenty już mam!!! Fotorelacje zamieszczę jutro, bo dziś jakoś późno się zrobiło i w dodatku oprogramowanie nie chce współpracować.

    Przy okazji, jeszcze raz serdeczne podziękowania Siostro i Szwagrze za pożyczkę, gdyby nie Wy, dopiero byśmy zaczynali, a tak już kilka razy przemierzyłam swoje fundamenty.

    No i chylę ...
  2. "Oleander" pod Krakowem - dziennik B&S

    Obiecałam, że opiszę dokładniej ostatnie kilka dni zmagań z budową domu. Siedzę, więc przed komputerem i... zastanawiam się od czego zacząć. Tyle emocji, wrażeń a przede wszystkim faktów do przekazania :D

    Dwa posty wcześniej pokazałam deskowanie stropu, było to 15 maja, następnego dnia (16.05) ekipa wykonała zbrojenie. Oto zdjęcia:

    ...
  3. Dom w werbenach 3 - zapaleni inwestorzy - żaneta i janusz:))

    Cytat Napisał SpejsiK56
    Witamy! My też stawiamy ( a raczej będziemy stawiać - w sierpniu) dom w werbenach 3. Będziemy kibicować. :D
    My dziś wstępnie umówiliśmy się z ekipą na fundamenty jesienią a wczesną wiosną na stan surowy otwarty:))) To skok milowy... bo na mapki do celów projektowych czekamy już 1,5 miesiąca... Od pewnego czasu śledzę Wasz dziennik i czekam z niecierpliwością aż domek zacznie rosnąć. Opisujcie, ile Was kolejne etapy budowy kosztowały. Powodzenia:)
  4. Faworyt - Magdy i Tomka

    Ciekawe czy my pierwsi wykończymy dom, czy też on nas wcześniej wykończy finansowo? Dziś jeden z forumowiczów zadał mi proste pytanie - ile wydaliśmy do tej pory na dom... i kiedy zacząłem dokładnie liczyć... faaaaaajne Porsche 911 można za to kupić 8) A wydatkom nie ma końca - czyli jest jak w przepięknej piosence zespołu Piersi "a mówili mi przyjaciele...". Chociaż oko można nacieszyć prawie już gotową dolną łazienką! Płytki położone, brodzik zamontowany, ...
  5. Nasza DIUNA III - dom GLOWACA

    w tym tygodniu:
    - zaklepaliśmy dekarza na poczatek lipca
    - oddaliśmy ponownie do wyceny dachówkę - wchodzimy w Domino - antracytowe.
    Kolega z byłej pracy otworzył działalność i sprzedaje dachy - zobaczymy co wymyśli:)
    daliśmy jeszcze do składu w Starej Miłosnej.

    - kupiłem komin do kominka - jutro wstawię linka do producenta z Michałowic
    ceny rewelacyjne w porównaniu z konkurencją - wszystko mają od ręki i na miejscu - super - ...
Strona 1 z 13