dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. kolejne problemy z wodą. Ile można?

    26 maja po prawie 9 miesiącach od rozpoczęcia batalii o przyłącze wodociągowe i na działce w końcu miała pojawić woda.
    No właśnie, miała. Jak zwykle okazało się że brakuje kolejnego wniosku z trylionem załączników, które jakimś cudem przez weekend skompletowaliśmy. Tylko ja się pytam dlaczego nikt nas nie poinformował że jednak jeszcze trzeba załatwić 1 rzecz skoro pytałam o to kilka kompetentnych osób. Przepraszam, ale ja się nie znam na przepisach. Widać ludzie ...
  2. kolor drzwi wewnętrznych, pomóżcie wybrać:)

    wybraliśmy producenta drzwi, artus, ramiakowe. Kolor właściwie też ale naszły mnie wątpliwości bardzo podoba mi się styl skandynawski, ale w wersji ocieplonej. mamy panele dąb joński, jasne ciepłe, biała kuchnia z blatami grusza tirano. myślałam wcześniej o jasnych drzwiach ale mąż woli ciemne i chociaż tu chciałam ulec. i wstępnie wybrany jest kolor orzech ale...to już zaburza ten skandynawski styl, i może jasne ale jedyne jasne z tej serii to jesion bielony.
    Załącznik 260971 ...
  3. Fundamenty ukończone

    Na początek małe wyjaśnienie. Ostatni wpis jest z przed tygodnia. Niestety z tego zabiegania wpis z całym dziennikiem przeleżał jako wersja robocza, a wystarczyło kliknąć opcję "opublikuj".
    Cały tydzień pogoda troszkę straszyła i przeszkadzała, ale plan został zrealizowany.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1030056.jpg
Wyświetleń:	77
Rozmiar:	96,4 KB
ID:	260960Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1030057.jpg
Wyświetleń:	75
Rozmiar:	97,0 KB
ID:	260961
    W poniedziałek Panowie z MABUDO obsypali i zagęścili piaskiem fundamenty. Później dostaliśmy trzy dni na położenie ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: fundamenty, prefabrykowane Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Rozpoczęcie

    Witamy,
    Decyzję o budowie domu i zamieszkaniu w Łodzi podjęliśmy przed dwoma laty. Rok temu w maju po dość długim poszukiwaniu i negocjacjach udało się zakupić działkę o powierzchni 600 m^2 na obrzeżach Łodzi.
    Po zakupie mieliśmy ambitne plany aby do końca roku wykonać stan surowy zamknięty lub chociaż fundamenty. Uwzględniając miesiąc na warunki zabudowy, miesiąc na projekt, miesiąc na pozwolenie na budowę oraz miesiąc na kredyt. Niestety urzędniczy ...
  5. Łazienkowstręt...

    Mam łazienkowstręt... Jestem tak zmęczona akcją wybierania płytek, że brak mi energii na ceramikę.
    Berlin Tempelhof Zienia leży już w garażu. Bardzo mi się te płytki podobają.
    Długo szukałam odpowiednich pytek pasujących do nich. Byłam 2 razy w W-wie w Platformie, milion razy w Leroy i Castoramie i we wszystkich możliwych salonach płytek w Toruniu. W końcu podczas ostatniej wizycie w stolicy zamówiłam jasnoszare, prawie perłowe płytki Shift Grau z Nord Ceram. ...
Strona 1 z 2