dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Posadziłem kafelki i się zadomiło :-)

    Się wylały posadzki. Na parterze 2x8cm styro na górze 3cm. Jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego. Poziomy jak w mordę strzelił. Wszystko czysto i bez problemów. Mogę polecić.





    Tatko położył kafle w kuchni Zaczyna domieć. Do tego będzie kuchnia Ikea z jasnymi frontami.

    ...

    Updated 18-07-2011 at 23:43 by jan_z_wolna

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Zalana sypialnia

    Był urlop i po urlopie.
    Niestety powrót okazał się niezbyt miły...
    Po wejściu do domku okazało się, że mamy zalaną naszą całą sypialnię - wykładzinę można było wyżymać. W domu została nasza 15 letnia córka z babcią i żadna niestety nie przyznaje się do pozostawienia okna otwartego.
    Teraz staramy się ogarnąć ten przybytek. Jutro wypożyczam profesjonalny osuszacz do ścian i zobaczymy jak to zadziała.
    Ech życie życie...
  3. Fundamenty

    W końcu ruszyła budowa i już są fundamenty.
    A teraz mam pytanie wykonawca powiedział że dach pokryty dachówką cementową będzie droższy o 5000 zł. niż dach pokryt blachodachówka.
    powidział że więzba dachowa droższa , robocizna , sama dachówka droższa
    Prosze o pomoc czy on ma racje.
  4. Papa na p?askie dachy

    Płaskie dachy już częściowo zrobione. Wybite płytą MFP Pfleiderer 22mm, spadki ukształtowane. Teraz pora na papę - dziś zakupiliśmy papę Isolmat:
    - Papa wierzchniego krycia PYE PV250 S5SS,
    - Papa podkładowa BIT V60 S4.



    Jutro znów powraca ekipa dachowa. Mam nadzieję, że tym razem zagoszczą na dłużej Zaczną od folii i łat...
    Tagi - katalog słów kluczowych: isolmat Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Wieniec

    Po minimalnej korekcie wysokości ścianki kolankowej i upewnieniu się że wszystkie inne wymiary grają.. wieniec zalany. Jutro po raz pierwszy na placu boju pojawi się dekarz. Więźba przyjeżdża jutro.. z tartaku po sąsiedzku... a w naszym ulubionym skladzie czeka już dachówka... koniec końców bałtycka z Braasa.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CIMG3460.jpg
Wyświetleń:	162
Rozmiar:	81,9 KB
ID:	66087   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CIMG3477.jpg
Wyświetleń:	156
Rozmiar:	66,9 KB
ID:	66088   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CIMG3480.jpg
Wyświetleń:	157
Rozmiar:	81,9 KB
ID:	66089   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CIMG3463.jpg
Wyświetleń:	157
Rozmiar:	68,7 KB
ID:	66090   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CIMG3481.jpg
Wyświetleń:	170
Rozmiar:	102,1 KB
ID:	66091  

Strona 1 z 3