dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. SZKIELETOWIEC - Tryllowe budowanie z McDomus

    Znowu była przerwa. Z różnych powodów. Jutro update. Sporo się działo.
    Ale nie bójcie się, domu jeszcze nie ma :)
  2. C164 "dom za miedzą" BARTOLINKI i GONZO93

    :evil: :evil: :evil: :( ; i fart nam się skończył :cry:. Nie wiadomo jak się do tego zabrać, żeby poprawić, a nie zaszkodzić.
    Mam mega doła, odechciało mi się.

    A tynki się robią wciąż, jutro odbiór częściowy.
  3. EM -02 piotr.nowy

    Dawno się nie odzywałem więc pomału nadrabiam zaległości.
    Ziemia - a właściwie zwietrzelina - dowieziona. W sumie NA RAZIE ok 60 ciężarówek. :-?
    Fundamenty zasypane od wewnątrz. Wszystko zagęszczone jak należy.
    Zwietrzelina razem z załadunkiem była za darmo :lol: .
    transport niestety nie. :cry:
    W sumie tych nieprzewidzianych kosztów uzbierało się ok. 15 000 zł.
    Ale to już za nami !

    Tymczasem ściany stanęły błyskawicznie. ...
  4. Jankowo

    Tynki po zagruntowaniu okazły się delikatnie mówiąc bardzo zróżnicowane. To znaczy są gładkie miejsca na przemian z chropowatymi z dużym ziernem piasku. Jak były wszystkie szare to zróżnicowanie nie rzucało się w oczy, a teraz to widać jak jasna ... Jestem zła, bo mieliśmy poleconego znakomitego fachowca, nota bene kuzyna mojego taty i tynki miały być piękne. Za każdym razem jak przyjeżdżałam na budowę to pytałam czy piasek jest odpowiedniej jakości, bo chcę mieć gadkie ...
  5. Wombaty2 budują Zgrabny z przedsionkiem :-)

    Nieco odetchnęliśmy. Łatamy braki funduszy kredytem gotówkowym. Mamy nadzieję, że to pozwoli nam na tyle podgonić robotę, byśmy mogli uruchomić kolejną ostatnią już transzę hipo-kredytu :-)
    Mamy już okna i drzwi. Jest trochę niedoróbek - brak parapetu w wykuszu i mamy za dużą ościeżnicę do drzwi od kanciapy :-) Komuś sie coś pomyliło. Ale mają naprawić błąd.
    Ocieplacze pddaszowi wchodzą z robotą w przyszłym tygodniu. O dziwo stawki Warszawiaków za robotę ...
Strona 1 z 17