dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Ew-ka

    Jeszcze raz więźba

    witaj Agnieszko ....cieszę się,że wpadłaś na moją stronkę :lol: Dawid wczoraj przyjechał i od 7 rano do 20 pracował ciężko na budowie ( kończyli więźbę). Nasz cieśla dzisiaj miał wolne , bo " staro mo geburstag i musi kafey warzyć " :cry: Kto zno ślonski ten wie , że na Śląsku są trzy najważniejsze święta na literę G
    G - eburstag ( urodziny)
    G- eltag ( wypłata)
    G- rosen paket ( duża paczka , dawniej ...
  2. Nurniego dziennik

    18.09.2004
    Właśnie siedzimy z żoneczką i liczymy. Dostaliśmy ofertę na co i cwu od naszego wykonawcy jedynego. Wyszło 41.000 PLN, ale bez kotła !!!!!!. Mam w planach Immergasa Zeusa Victrixa, który kosztuje ~8.000 więc razem dałoby to ok. 49.000 (bez wylewek) ? za dużo.
    Tak więc ranking ofert wygląda nastepująco:
    Wykonawca 1 (ACOS) - 45.600 zł (Viessmann 222, grzejniki Cosmonowa)
    Wykonawca 2 (z Muratora) - 49.900 zł (Vaillant ecoCOMPACT, grzejniki Purmo) ...
  3. Dziennik budowy RENI

    W środę rano muszę dzwonić po półgodzinnym oczekiwaniu na dostawę wełny, bo się spóźniają. Wreszcie po interwencji przyjeżdża samochód z wełną, siatką i klejem. Noszę do budy duże paki wełny. Klej do garażu wnosi pan, bo ciężki jak licho.
    Wracam do pracy i czekam na telefon od pana D., że ludzie wreszcie przychodzą do mnie na budowę. Nic, głucho. Dzwonię ja. Mówi, że w czwartek przywiezie na budowę kb, żeby oglądnął więźbę i dał wytyczne odnośnie wysokości ...
  4. Praktyczny dziennik AgnesK

    Jakieś dwa tygodnie temu ekipa przyjechała rano na budowę a tu.. nie ma łopat... Zaczęły się poszukiwania. Zguba znalazła się w.. kibelku. Jacyś dowcipnisie (od początku podjerzewaliśmy chłopaczków z osiedla w wieku ok. 7-9 lat ) zrobili sobie kawał - wsypali do sławojki trochę gruzu (całe szczęście :wink: ) potem wsadzili do środka łopaty a następnie... nasikali do jednej z butelek po piwie... Panowie oczywiście zorientowali się w podstępie. :wink:
    Wczoraj wieczorem, ...
  5. Dziennik avocado

    Wczorajszy dzień upłynął mi na szukaniu chętnego, który zechciałby zarobić w zamian za zdjęcie humusu. Jedni chętni byli na zarobek, inni nie dość się przygotowali do zarabiania, np. mając koparkę ale już samochodu do jej przewiezienia akurat nie, był nawet jeden śmiałek chętny zarobić 900PLN :lol: Na dziś rano (18 września 2004) byłam umówiona z pewnym panem, którego maszyny widziałam wczoraj, wrażenie robiły jak należy. Oglądam dość często Discovery, był taki cykl, a może jeszcze ...
Strona 1 z 2