dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA czyli BUDUJEMY!!!

  2. NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA czyli BUDUJEMY!!!

    Aaaaaa oczywiście, z miłą chęcią Karolinko, z miłą chęcią!!!!!! Trzymam kciuki za Gabi ! Czy coś już wiesz ? Czy mam się kontaktować ?
  3. NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA czyli BUDUJEMY!!!

    Witam w poniedziałkowy, słoneczny dzionek !!!! Dzieki za miłe słowa! Kochane i u was niedługo kawusie na tarasach wypijecie! Trzymam kciukasy za szybkie zrealizowanie tych marzeń! Jeszce raz DZIĘKUJĘ !!!!!
    Na budowie, do środy lekki przestój - panowie we środę wchodzą i robią drugi taras - ten wejściowy !!!!!
  4. Chatka Puchatka, czyli nasze budowanie na odleglosc....

    kolejna sobota w czesci przeznaczona na poszukiwaniu plytek do kuchni ! masakra bo nadal nie wybralam ! niby cos tam w glowce kielkuje ale czy to dobry pomysl? Konkretnie znow wracam myslami do pomyslu zeby w tej mojej chatce jakos polaczych i zaznaczyc moja polsko-francuska osobowosc :) poprzednio myslalam o burgundzkim kamieniu a teraz goraco mysle o cementowych plyteczkach. i tak sobie mysle dac plyteczke w jednym kolorze i moze jakis dekor, lub wzor. A konkretnie chodzi mi o cos takiego : ...
  5. Nasz domek....

    Wczoraj byłam odwiedzić nasz domek, pomyłam drzwi wewnętrzne i popstrykałam co nieco.

    Między wiatrołapem a garażem:

    Wc na dole



    W hollu: widok na drzwi do WC, a na prosto wejście do wiatrołapu
    ...
Strona 11 z 17