dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Ged'a

    PIĄTEK - zaczęły się deszcze... (193820)

    Deszczyk skutecznie przerwał prace ogrodowe za to powstało trochę gładzi. Testuję trzy rodzaje gipsu, uczę się. Pierwsze wiadro było za rzadkie, dopiero gdy pod koniec zaczęło tężeć zrozumiałem jaka powinna być konsystencja. Następna porcja była o niebo lepsza, szło szybko i sprawnie. Gdy położę na ściany pierwszą tonę proszku będę mógł się nazwać fachowcem.
  2. Dom w Rododendronach5P- Ania&Uki-budowanie marzeń

    Ja to firma a firma to ja :-? :-? zesłana zostałam na wyjazd służbowy a dziś odsiedziałam w pracy do 20:00 no i nie mogłam na bieżąco referować naszych działań, zatem spieszę donieść, iż wybraliśmy dwa dni temu skład budowlany.Co więcej dokonaliśmy tam pierwszych zakupów:materiał na ściany tzn.pustak, materiał na piwnice tzn.bloczek betonowy oraz ceramikę na dach:)Z tego ostatniego zakupu jestem najbardziej zadowolona,bowiem zakochałam się w tej dachówce już parę miesięcy ...
  3. Spelnianie marzen - Dom w Lobeliach - Archon :-)

    a co tam ,jeszcze sie pochwale,moj syn zakonczyl wlasnie nauke w szkole postawowej dostojnym polonezem:
    tu w parze na wprost:




    tu w pierwszej parze:
    ...
  4. Dziennik budowy - Adela z Archipelagu (btx)

    dzisiaj uruchomiliśmy alarm. Instalacja ma jakieś 14 miliardów funkcji.
    Ja narazie znam jedną: składa się z 4 cyferek i # 8)
  5. Spelnianie marzen - Dom w Lobeliach - Archon :-)

    aaa no i bym zapomniala...zajechalo do nas 120 paczek styropianu 15 (plus jeszcze caly garaz zawalony)na ocieplenie domu i kilkanasnie kg worku kleju i metrow siatki:

    zaczynamy ocieplac domek,po wyjsciu dekarzy zaczynamy prace sami,ocieplenie domki,poddasza i wykonczeniowka to nasza praca.
Strona 1 z 11