dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. **

    Przyjechała!! Jest ładna, ma klasę ... nieważne, że nie mam bladego pojęcia jak ją uruchomić
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjcie0412..jpg
Wyświetleń:	3667
Rozmiar:	25,2 KB
ID:	14242

    Czwartek, czyli 2 dni temu, zaparłam się jak wół, że skoszę to, czemu nie dała rady kosa Pana Michała! Ponieważ Dobry Człowiek pożyczył kosiarkę elektryczną - powyższego cuda jeszcze nie miałam - no to wzięłam się ostro do pracy! Po 6 godzinach (z przerwami na papieroska i kawę) efekt zapierał dech w piersiach:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjcie0422..jpg
Wyświetleń:	3665
Rozmiar:	45,4 KB
ID:	14246 ...
  2. Dom w Lesie

    @Jędruśki - dzięki za miłe słowa, ano budujemy sobie, a pisać - piszę, bo lubię Tak więc na ciągi dalsze oczywiście można liczyć.

    @Manieq82 - swoją drogą ciekawe... jak gada zdemontujesz i będziesz miał chęci i wolną chwile, może zrób mu sekcję? Myślę, że po ostrożnym rozpiłowaniu plastikowej obudowy wzdłuż, dałoby się to otworzyć. Kontaktron powinien być szklany, zapewne będzie ułożony wzdłuż tego wałeczka, wyprowadzenia ma osiowo, więc górne będzie ...
  3. Sentymentalny powrót

    Zakładam dziennik dla siebie i dla potomnych.

    Sentymentalny powrót......do domu mojej babci Zosi,która sama z 4 dzieci go wybudowała.
    Ten dom kojarzy mi sie z wakacjami,dzieciństwem,sianem pieczonymi ziemniakami,ogrodem ,ki z babcią wiecznie siedzacą w polu,wyrywajaca malutkie chwasty zakochanej w przyrodzie .
    Babcia zmarła i dom miał być wystawiony na sprzedaż,bo był nieużytkowany od roku.
    spadkobierców jest 4 każdy ma po 1/4

    Mieszkałam ...

    Updated 19-06-2010 at 21:27 by szamanka13

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. 19 czerwca 2010

    moja wiosna jak narazie....
    Jałowce i wierzba haukuro


    perukowiec podolski kwitnie, ale czy będą peruczki?


    lawenda zabiera się do kwitnienia


    kubłowa hortensja Early Sensation


    Robinia włochata w tym roku pokazała na co ...
  5. 19 czerwca 2010

    przepraszam wszystkich za te dziwaczne fotki....nie wiem skąd się wzięły...piszę do administratora, do moderatorów i cisza....szlag mnie już trafia,próbowałam pokasować,ale niestety - nie mam uprawnień.
    Co sie porobiło z tym forumem??????
Strona 1 z 2