dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dom na wzgórzu

  2. Wolnoć Tomku w swoim domku

    Aby mi nic z bieżących działań nie umknęło póki co (rusycyzm) będę przeplatać mój dziennik na zmianę z aktualnymi wypadkami i historycznymi. Pewnie nadejdzie ta chwila gdy obie krzywe się przetną. Zatem, wczoraj byłem na działce z Panem od wiercenia dziur. Okazało się że nie mam w drodze wody, więc studnia , która miała służyć na czas budowy a potem do celów gospodarczych, będzie podstawowym źródłem zasilania mojego domu w wodę. Będziemy wiercic na min 15 metrów.Dzień ...
  3. Wolnoć Tomku w swoim domku

    witam i zaczynam,
    niby za mało się zdarzyło żeby napisać ale z drugiej strony za dużo się dzieje żeby tego nie opisać, bo zaraz wszystko zapomnę a chcę mieć całą historię w zapiskach utrwaloną. Zatem, po pierwszej mysli o domu rozpoczęły się od poszukiwania działki, mieszkam na Jelonkach i jakby naturalnie kierunek Babice, Sochaczew wydał mi się interesujący. Warszawa jest w tym miejscu wąska, do centrum nie daleko, kilka alternatywnych dróg dojazdu, blisko las a ...
  4. Jak Magda i Przemo piętrusa budowali...

    W poszukiwani projektu idealnego
    OK działka jest i co dalej. Ja oczywiście jak to ja. Zawalona stosem katalogów z projektami budowlanymi domów jednorodzinnych. Przeglądałam każdy po raz pięćdziesiąty dziewiąty. Nic już nie wiem. Projekty które mi się podobały już się nie podobają, a nad tymi od razu odrzuconymi zaczynam się zastanawiać czemu nie. :roll: Czyli wiele szumu i zamieszania. Przemo spokojnie i rozważnie kolejno odrzucał moich faworytów. Twierdził, że ...
  5. GRANAT - długie dzieje pewnej budowy

    Mamy problem, i to ostry problem bo z duzymi żądłami......brrrr szerszenie założyły sobie gniazdo w naszym kominie wentylacyjnym..... :evil: :evil: :evil: Nie miały gdzie , tylko akurat w kominie. Musimy je szybko z tamtąd wykurzyć i zastanawiamy sie jak to zrobić.
    Ciężko pracowały az uwiły sobie takie gniazdo....To białe w kominie wentylacyjnym to ich gniazdo


    a tutaj jeszcze jedno zdjęcie ...
Strona 1 z 11