dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. kopanie rowa

    Pod koniec kwietnia, zaraz po wytyczeniu budynku wbiliśmy pierwsze kołki. Dziadek żyłeczki pozakładał i lecieliśmy z kopaniem. Kopał kto mógł, nawet ja ze szpadelkiem latałam
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1120315.jpg
Wyświetleń:	76
Rozmiar:	58,8 KB
ID:	137464

    i rowy ( jak dziadek rów wykopał to nie ma ........ we wsi)
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1120330.jpg
Wyświetleń:	86
Rozmiar:	69,7 KB
ID:	137467
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1120332.jpg
Wyświetleń:	86
Rozmiar:	68,1 KB
ID:	137468

    W rowach wzbierała się woda. Trzeba było zainwestować w pompę do wody aby osuszyć rowy przed chudziakiem. ...
  2. Szukam ekipy do SSZ ;)

    - 19-09-2012 - 19:15 (Nie możemy kochać domu, który nie ma swego oblicza i w którym kroki są pozbawione sensu.)
    W ubiegły piątek złożyliśmy papiery o pozwolenie na budowę - chciało by się rzec "WRESZCIE" mam nadzieję, że nie będzie problemów i je dostaniemy. Po cichu liczę, że jeszcze uda się w tym roku stan zero machnąć. Póki co szukam ekipy do budowy stanu surowego zamkniętego. Buduję pod Wrocławiem, ale pochodzenie ekipy nie ma znaczenia, bo mogę zapewnić nocleg w domu, w którym mieszkam obecnie, a który sąsiaduje z działką, na której chcemy budować. Więc ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: ekipa, stan surowy zamknięty Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Czekamy na dachówki

    W poniedziałek i wtorek nasze Janosiki dokończyły więźbę i położyły folię. Teraz czekamy na dostawę dachówek...
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_7807.jpg
Wyświetleń:	151
Rozmiar:	93,3 KB
ID:	137452 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_7809a.jpg
Wyświetleń:	154
Rozmiar:	92,7 KB
ID:	137454
  4. I mamy dach :)







    Czekamy teraz na okna, drzwi i bramę garażową. Powinny być w przyszłym tygodniu jak producent nie zawali.

    Co do dachu to jest pancerny ... Nasi fachowcy dawno już nie widzieli takiej więźby. Wniosek z tego taki że dach nam się na głowę nie zawali
  5. Four Way Benefits Through Cash For Cars Los Angeles Pertaining To Selling A Car.

    This means you can sit at home and compare many different results. The larger you are located to a bigger city; the more eBay used cars you will find for sale. Its twin-turbo V6 engine belting out 300 horsepower, a refined four-wheel independent suspension and available "Super HICAS" rear-wheel steering make it a dream car of every sports car enthusiast. So you need to check that car well before purchasing used cars. They can submit your application electronically to several banks at ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: used cars kirkcaldy., used cars preston., used cars. Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum