dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Krycie dachu

    Bedę krył balcha na rąbek stojąca ktos krył tym jakies doswiadczenia wskazówki na co zwrócić uwagę
  2. Witam wszystkich

    Dziś piszę po raz pierwszy budowa rozpoczęta 14-05-2011 do dnia dzisiejszego stoi parter strop zalany i ściana kolankowa przygotowane wszystko do postawienia krokiew i całej konstrukcji dachu.
    Jest juz część drzewa ale nie wszystko oczywiście problemy miało byc juz w czrrwartek w tamtym tygodniu ale ostatecznie ma przyjechac wszystko dopiero w srode rano
  3. Lapisowo - nasze zapiski z budowy...

    za kilka dni wchodzą instalatorzy skończyć to co zaczęli, a będzie trzeba zamontować stelaże pod WC...
    wybór stelaża zależy oczywiście od wyboru przycisku do niego... a ponieważ podobają nam się przyciski Geberita, to stelaże będą tej samej firmy

    przycisk do górnej łazienki Sigma20:



    przyciski do dolnej łazienki, ...
  4. sprawy dachowe

    Przeszło 2 miesiące nic się wielkiego nie działo na naszych włościach. W międzyczasie zrobiliśmy trochę podsumowań, odetchnęliśmy (ciut ciut) finansowo i udało nam się dozbierać fundusze, które pozwalają nam właśnie na pokrycie dachówką naszego Faworyta.

    Jesteśmy pewnie na półmetku prac dekarskich. Jeszcze kilka miesięcy temu myśleliśmy, że człowiek, który nam dach deskował i papował będzie nam też nasz dach robił do końca. Okazało się jednak ...

    Updated 19-09-2011 at 22:26 by guard

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. kredyt, płytka Microcement i inne takie

    Bank wybrany i teraz czekamy. Umowa się będzie generować przez tydzień !!!!! Załamka - piszą ją chyba ręcznie i to w dodatku gęsim piórem.
    Mam nadzieję, że dobrze wybraliśmy bo ostatnio mam same czarne myśli łącznie z tym, że boję się, że wykonawca nie będzie chciał wrócić na budowę.

    Spotkałam się zupełnie "szaleńczo" (nagle się dowiedziałam - kilka dni nie zaglądałam do e-maila, szybko podjęłam decyzję o spotkaniu - to zupełnie ...

    Updated 17-05-2012 at 08:54 by adk (poprawienie tytułu, bo to denerwujące jak FM zamienia polskie czcionki na pytajniki a potem tego nie naprawia!)

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 2