dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. dom z duszyczką

    a pro po robarologii wklejam nowe narzędzie i trucicielski preparacik
    (nie zmienia koloru drewna, można stosować do konserwacji mebli) :P :P :P
    na sufit poszło ok 2 z kawałeczkiem litra czyli wg wydajności pokazanej na opakowaniu :P

  2. KORNELIA - dziennik budowy Sylwii i Rafa?a

    Wklejam najnowsze zdjęcia

    mój kominek i moje córki



    Płytki są już położone w salonie, jadalni, kuchni, spiżarni, holu i przedsionku



    Widok na kuchnię i gipsowe ścianki oraz męża


    i kilka zdjęć mojej łazienki
    ...
  3. Wolność Tośku w swoim domku

    Dzisiaj była najkrótsza wizyta na działce. W tym odcinku występowali: WUmil, ja i ......czarny węgiel. Co robiły dwie pierwsze wymienione osoby w domku? Jeśli myślicie, ze sex to się mylicie, :oops: :oops: :oops: ale przy użyciu malutkiego, podłużnego, czarnego węgielka zaznaczyli gdzie mają być gniazdka i inne elektryczne cudeńka
  4. Kronika budowy

    W końcu jestem na bieżąco z update'owaniem dziennika :lol: Oby udało się to utrzymać.

    Dzięki forumowiczom Muratora znaleźliśmy ekipę z Myślenic do stanu surowego. Jak na razie zrobili na nas bardzo dobre wrażenie. Przedstawili nam ofertę z ceną do przyjęcia i załączyli wzór umowy.

    Tuż obok naszej działki budowlanej jest działka należąca do terenów lasów i zalesień, a według planu miejscowego w odległości 25m od takiego terenu nie można ...
  5. Wybuduję dom

    I jeszcze wizualizacja od strony południowo - wschodniej:



    Już wyobrażam sobie te poranne kawki na tarasie... ( o rany, tyle razy z pewnością o tym czytaliście)

    Nie, nie tego okrągłego kwietniczka na pewno nie będzie :)

    A czy będzie czworo drzwi wyjściowych na taras ?

    Czy tylko ja widzę kraty w tych oknach?
Strona 1 z 10