dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. M16 na kilka sposobow-dziennik budowy I&P

  2. M16 na kilka sposobow-dziennik budowy I&P

    Przemyslalam powyzsze projekty,ktore wyslalam mi Pani z Vigomeble i doszlam do wniosku,ze sama wyspa z wysoka zabudowa to jednak za malo(a raczej za malo blatu roboczego) i doszlam do wniosku ,ze z zabudowa pod oknem,kuchnia bedzie badzrdziej ,,kuchnia,,tzn.wiecej miejsca roboczego jak rowniez miejsce na niezbedny sprzet typu chlebownik,czajnik i takie tam..Tak wyglada przerobiony projekt naszej kuchni,ktory jak chyba nie ulegnie wiekszym zmianom.

  3. Moja nowa wizja Prymulek 3

    Otrząsnąwszy się z wrażenia zaczęłam im się baczniej przyglądać i okazało się, że oni po prostu się tak opalili. Można rzec nawet podsmażyli na węglowy kolor.




    Tylko oczy i zęby się rzucały. Pot spływał z nich jak strumyk po ...
  4. Moja nowa wizja Prymulek 3

    W końcu inwestor w spódnicy, czyli Ja pojawiłam się na działce. Moje pierwsza reakcja to stan chwilowego zamarcia i stania w bezruchu.



    Kogo to szef ekipy zatrudnił na budowie. Murzynów!!!!!!!!!!! Ta myśl pierwsza nasunęła mi się do głowy. Może mój mąż zanim pokazywał mi zdjęcia z budowy obrabiał ...
  5. Moja nowa wizja Prymulek 3

    Robotę zakończyli o 13:00 ze względu na upał i na dzień sobotni, czyli weekendowy.
Strona 2 z 14