dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Tynki od środka

    Niestety nie wszystkie pomieszczenia mam w wersji cyfrowej, jestem trochę unieruchomiona w domu... Ale postępy widać z dnia na dzień.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20.jpg
Wyświetleń:	169
Rozmiar:	45,7 KB
ID:	104408   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	21.jpg
Wyświetleń:	157
Rozmiar:	39,6 KB
ID:	104409   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	22.jpg
Wyświetleń:	153
Rozmiar:	42,5 KB
ID:	104410   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	17.jpg
Wyświetleń:	150
Rozmiar:	87,6 KB
ID:	104411   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	16.jpg
Wyświetleń:	139
Rozmiar:	42,3 KB
ID:	104412  

  2. Lukrecja w trakcie wykańczania

    no i już! przeleciało... Minął prawie rok od rozpoczęcia prac a jeszcze ze dwa tygodnie i wejdzie kafelkarz, za chwilę kuchnia się postawi...

    Updated 02-03-2012 at 23:43 by fluorka

    Tagi - katalog słów kluczowych: dom w lukrecji, lukrecja Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	15.jpg
Wyświetleń:	119
Rozmiar:	36,8 KB
ID:	104407  
  3. La casa de Alejandro y Claudia

    Witam,
    nadejszła ta wiekopomna chwila, w której zaczynamy budować swój dom. Przewertowaliśmy mnóstwo projektów gotowych, by koniec końców zamówić projekt indywidualny. Po roku walki z działką ( scalenie + dwa podziały ), po uzyskaniu pozwolenia etc. wkrótce wbijemy w ziemię pierwszą symboliczną łopatę.
    Dom w naszym zamierzeniu miał być prosty i ekonomiczny w wykonaniu - brak lukarn, balkonów, loggi, oranżerii etc. Czy taki będzie ? Przekonamy się za jakiś czas ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: ekonomiczny, zwarta bryła Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Reku i odkurzacz centralny

    - 02-03-2012 - 21:53 (Wyprawa po marzenia czyli Manika i Łukasz budują swoje gniazdko)
    Czas na zdjęcia reku i rurek odkurzacza. Ostatnio jakoś jestem tak koszmarnie przemęczona, że nie miałam siły ich robić i wklejać. Jeszcze się okazało, że muszę pracować w weekend a że ostatni też pracowałam to jestem trochę ściorana. Ale to nic jestem maruda i tyle a muszę wziąć się w garść muszę brać przykład z mojego niesamowitego męża. W pracy ciężko pracuje łącznie z weekendami a potem z domem ze mną załatwia a teraz bierze urlop i nie by sobie w końcu ...
  5. Pasie budują

    Schody

    Wczoraj po południu zaczął sie ich montaż - nie mogę nadal w to uwierzyć, rok czekania bo Pan stolarz schodowy zaniemógł poważnie ale było warto, jak dla mnie wyszły świetnie - według mojego pomysłu - klejone z mozaiki przemysłowej mojej afromozji którą mam wszędzie na podłogach, wyszły jaśniejsze bo są pod lakierem a podłoga olejowana już przez te półtora roku ściemniała. Potem fotki bo mam problemy z aparatem, któremu padł obiektyw ...
Strona 1 z 2