dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik mag - Irysek.

    Nie wiem co sie dzieje ale leje nam sie woda do komina i wyplywa dolem tam gdzie komin jest postawiony na posadce tzn. na posadce jest folia, a na niej stawiany byl komin. Ta woda nie cieknie po kominie na skutek zlego obrobienia blachy tylko wybija od dolu i to tylko jednym kanalem-wentylacyjnym. Zoncius mowi, ze trzeba kupic takie specjalne daszki na kominy to bedzie dobrze, z tym ze inni nie maja takich daszkow i wszystko jest ok, wiec zastanawiam sie dlaczego u nas tak sie dzieje? Pada od kilku ...
  2. domek Bogusi i Rysia-APS 71

    - 02-03-2007 - 21:47 (Dom i ogród Bogusi i Rysia.....marzenia się spełniają:))
    :D Witam.Od tygodnia trochę się znowu zmieniło na budowie-co nas oczywiscie cieszy.Pogoda nas jednak nie rozpieszcza, jak trochę poswieci słońce to dla równowagi znowu popada.A to powoduje,że trudno jest wjechać na działki, już kilka razy z opresji ratował nas nasz sąsiad- wyciągał
    samochody z materiałami budowlanymi. Jedno co jest niezmienne- to silne wiatry.Działka jest wysoko, widoki piękne, ale współczuję budowlańcom a teraz
    dekarzom.Byłam dzisiaj na budowie ...
  3. Dziennik - Dom pod Modrzewiem

    Jutro o 7.00 :lol: koparka będzie kopać fundamenty pod tarasik, a o 12.00 betoniarka zaleje schody i wykop. Dzisiaj dzwonił pan od okien. Umówiliśmy się na przyszły piątek. Wtedy też zamontujemy tymczasowe drzwi zewnętrzne i prowadnice do rolet. Bramy garażowe będą za dwa tygodnie. Może jutro uda mi się zrobić kilka fotek. Pozdrawiam
  4. Dziennik Ged'a

    Powoli dojrzewa koncepcja dachu. Na dzień dzisiejszy jest to BRAAS grecka. Bardzo ładnie wygląda gdy ma kilka lat. Czy mam rację ?

    CZY TO JEST TA DACHÓWKA ? - kliknij :D

    Czy pasować będzie do dachu mansardowego? Jak dobrać do niej dziobate gąsiory? bo te oryginalne nie pasują do mojej koncepcji starego dachu. Kolor musi się zgadzać.

    Kolejna akcja ochrony. Tym razem spytałem ...
  5. Rodo 5 - Oli i Krzyśka

    Dzisiaj mój mąż pojechał do kilku hurtowni. No trzeba się w końcu zdecydowac z której będziemy brać materiały, nie?
    Więźba w dobrej cenie, ale jak my na lipca czy sierpnia chcemy to nie możemy sobie kupić po obecnej cenie, bo później będzie w inna. Zaliczkować na poczet tej ceny też nie możemy :evil:
    Cement można kupić, ale może stać tylko 3 miesiące. Ciekawe ile już stoi u nich :roll:
    Stal można zamówić, ale trzeba od razu zabrać - fajnie ...
Strona 1 z 6