dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Agusi & MARCO

    Ze względu na dużą popularność naszego dziennika i bardzo duży transfer danych związanych z pobieraniem fotek --> ZMIENIAMY PROVIDERA ZDJĘĆ - nie wyświetlające się zdjęcia z strony 28,29,30, można zobaczyć:

    T U T A J

    Za wszystkie utrudnienia przepraszamy.


    A chętnych było dużo - do przymiarki :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:





    ...
  2. Klinkierowy Bursztyn

    tak jak obiecałem troszkę informacji o kominku - kafle wywiewki w tle mają szarą płytę która maiła być pomalowana na czarno , nie pomalowana i bardzo zabrudzona zaprawą czyli dodatkowo brak faktury, fugi między kaflami wykonane baaaaaaardzo niestarannie a powinny być zrobione tak jak przy glazurze lub terakocie, posadowienie kominka miało być zrobione tak aby parkiet wchodził pod, szczelina jednak została zrobiona za duża, wygląda jakby wisiał w powietrzu, krzywe kafle podstawy ...
  3. Dziennik Agusi & MARCO

    kwiaty w donicach jako nowe nabytki :) :)

    Doniczki trochę brudne - :roll: :roll: :roll: no ale jak się chce mieć fotki - robione w trakcie malowania domu to ....

    :lol: :lol: :lol:






  4. Malinowy rododendron Gosi i Zbyszka

    Z zaległości z ostatnich dni:
    - wybrane i zamówione okna - kolor obustronny złoty dąb z Oknostylu (jestesmy szczuplejsci o jedyne 16500zł). Montaz planowany na połowę listopada
    - zasadziliśmy za domem 2 bukszpany, tuje i 2 cyprysiki
    - postepy w kryciu dachu - żadne
    W sobote byliśmy na naszej działeczce, mąż porobił troche porządków ze stemplami i deskami, ja kliknęlam pare fotek
    dachoweczka czeka...
  5. Dziennik Agusi & MARCO

    proponuję dalej zostać przy lecie
    :P :P :P :P :P

    i zapraszam na tył ogrodu :)




    Troszkę poprzestawiałam doniczki ze wg. na pomidorki ..
    po lewej stronie jest huśtawka - a na niej daję na noc stół i krzesła aby nocny wiater nie rzucił na basen





    ...
Strona 1 z 19