dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Kotłowni ciąg dalszy

    Dziś wpadłam po pracy na budowę. Patrzę, a tu ściany zagruntowane i pomalowane podkładem. Glefy w kotłowni w trakcie obróbki.

    Jutro z rana tata startuje z płytkami we wnęce na kocioł. A ten dumnie stoi zafoliowany na środku kotłowni. W 5 chłopa wnosili go przez próg. Ciężka bestia.

    Jutro wieczorem ma wpaść na budowę hydraulik i ustalimy ostatecznie co w jakim miejscu. Miał przyjść w srodę ale coś mu wypadło i zacznie od poniedziałku. Nie pali ...
  2. schody cz. 2., i subway toilet

  3. Przeniesienie dziennika

    Informuję, że od dzisiaj przenoszę mój dziennik na forum ---> przebudowa i remonty ---> Adaptacja cielętnika czyli nasz pomysł na Dom (również w mojej sygnaturze bezpośredni odnośnik): http://forum.muratordom.pl/showthrea...s%C5%82-na-Dom Zapraszam
  4. okna c.d.

    Niestety okna jeszcze nie gotowe ale zdaję relację z postępu prac.
    W poniedziałek przyjechała część szkła:

    Pojawiły się ramy skrzydeł okiennych i część ram salonu. Wczoraj przywieźli rusztowania na południową elewację:

    Dziś miał się odbyć montaż tych szyb, które już są, ale dźwig miał ...
  5. AKCJA „G jak GRUZ”

    Zaplanowana na sobotę akcja „gruz” rozpoczęła się z jednodniowym wyprzedzeniem (ha! nasza budowa zamiast opóźnień ma przyspieszenie – niespotykane zjawisko ). Okazało się, że znajomy znajomego znajomego ma pilny wyjazd i najpóźniej w sobotę po południu auto musi być wolne...oczywiście wszystkiego dowiedzieliśmy się w piątek ok. godz. 15 – ja byłam pracy, Małż od godziny bohatersko walczył z bujną roślinnością na naszej posiadłości ziemskiej (tzn. ja się ...

    Updated 28-06-2012 at 08:35 by Justka_krk

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pw1o.jpg
Wyświetleń:	142
Rozmiar:	79,8 KB
ID:	121285   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pw3y.jpg
Wyświetleń:	112
Rozmiar:	71,9 KB
ID:	121286   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pw4o.jpg
Wyświetleń:	127
Rozmiar:	61,7 KB
ID:	121287   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pw5d.jpg
Wyświetleń:	120
Rozmiar:	72,3 KB
ID:	121288   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pw6y.jpg
Wyświetleń:	144
Rozmiar:	74,4 KB
ID:	121289  

Strona 1 z 2