dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik budowy - i trochę retrospekcji

    Na budowie TRADYCJA - czyli wymuszone przestoje, aby za łatwo w życiu nam nie było.

    Z wodą boruta - niedługo powyszczelam wszystkich :x .

    Ale zanim to nastąpi wybrałam kafle do kotłowni. :D

    Do pomieszczeń gospodarczych wraz z pralnio-kotłownią kupiłam na podłogę gres 30x30 Hawana ( firma Jopex z Zabrza ... trochę podobne do Modena Doro tylko jaśniejsze) w kolorze żółto- beżowym nazwijmy bo jest taki mazany....tym brązo-beżem ...
  2. Dziennik budowy Skrzat - Marty i Damiana

    Witam wszystkich serdecznie.

    Chyba nadszedl ten dzien kiedy trzeba zalozyc dziennik. Wiadomo ze zawsze jest cos do zrobienia i nigdy nie mozna znalezc czasu , ale wreszcie sie zmobilizowalam :).


    Zaczne od opisania dzialeczki
    Działka znajduje sie we wsi Oleśniczka ( obok Wrocławia ) ma 13 arów. Niestety nie jest równa (roznica miedzy najwyzszym szczytem a najnizszym to okolo 2 metry ).

    Powiem jeszcze o jednej waznej informacji . ...
  3. Atka i Jardo budują Rododendrony

    Witajcie kochani Czytelnicy :lol:
    U nas od wczoraj ciepłe grzejniki i podłoga. Nareszcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Zamówilismy meble kuchenne, i płot. Czekamy jeszcze na schody- pewnie jakieś dwa tygodnie. W tzw. międzyczasie musimy kupić płytki do kuchni i je przykleić. Jak już pisałam, w tematach kafelkowych udziela się mój kochany Mąż :D co ratuje troszkę nasz mocno nadszarpnięty budżet budowlany :lol:
    pozdrawiam
    atka
  4. Dziennik Dorbie - lukrecja, palce lizac...

  5. NJerzy buduje sobie klocek.

    Długo nie pisałem ale to nie znaczy ze nic nie robiłem.
    Wylałem wreszcie "chudy" beton, nie całkiem chudy bo B20 - słabszego nie robili z dodatkiem przeciwmrozowym.
    Na plac budowy dotarły pustaki MAX :-)
    Dotarły też belki i deski na strop i dach :-)
    Okna też już mam, ale jeszcze ich nie widziałem :-(
    Prawie gotowe są schody do piwniczki. Przykryty deklem zbiornik oczyszczalni. Zrobione słupki do ogrodzenia i kupiona siatka.
    Złą ...
Strona 1 z 12