dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. ?ciany fundamentowe + izolacja

    mam tyle roboty, że nie mam czasu napisać na forum i wkleić zdjęcia. A na budowie praca wre
    Tak jak przekazał szef ekipy, ściany fundamentowe i stopy zostały wymurowane i zaizolowane. A oto i prezentacja.



    tu zbliżenie na izolację na ławach fundamentowych




    dzisiaj zaizolowali stopy fundamentowe. ...
  2. ~dom anny

    chodzi oczywiście o tę dolną część fasady. Tam jest 8 metrów do wypełnienia szkłem.
    W projekcie cała ta przestrzeń podzielona jest na wielokrotność drzwi balkonowych ale chyba nie bardzo mi się to podoba.

    Z lewej strony tej przestrzeni mam pozorny łącznik ~ dwóch części domu !? - też szkło, wysokość trochę ponad 5 metrów. To tam miał być szklany dach - tylko architekt zapomniał powiedzieć mi o tym na etapie projektowania a przy oddawaniu ...
  3. ~dom anny

    Dodaję zdjęcie najbrzydszej strony mojego domu.
    Ta która mnie podoba się najbardziej długo nie zostanie sfotografowana - musiałabym wejść na działkę sąsiadów którzy wpadli na pomysł abym ja podniosła teren ich działki.
    Może kiedyś emocje opadną ...

    To od stawu - który teraz - przy tym wielkim domu zrobił się jakiś maleńki



    Może będzie trochę lepiej z ...
  4. Urodzinki...

    22 kwietnia...
    Właśnie dziś wkraczam w przepiękny wiek...
    40 - latek...
    Mam nadzieję, że rok ten będzie bardzo udany...
  5. Dziennik budowy APS-98

    Muszę przyznać że mam problem z systematycznym uzupełnianiem dziennika ale wynika to z faktu że cierpimy ostatnio na chroniczny brak czasu :oops:
    Od rozpoczęcia budowy jesteśmy strasznie zabiegani i zapracowani.
    Nasza budowa ciągle posuwa się do przodu może nie w expresowym tempie ale na pewno zadowalającym ;)
    Wszystkie prace przebiegają bez komplikacji , jednak jest małe ale .......chodzi o pogodę :evil: w zeszłym tygodniu prawie szlak mnie trafił bo przez ...
Strona 1 z 11