dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Morelki ko?o Krakowa

    Kolejny dzień intensywnych przygotowań do robienia tynków za nami. Od rana silna grupa w postaci męża, teściowej i dziadka zasuwała na budowie. Efekty spore - wykonano wszystkie zaplanowane prace. A więc wykonane dwa piony kanalizacyjne, pomalowano fragment ściany fundamentowej w garażu folią w płynie oraz poprowadzono kable do termostatów w całym domu. Poza tym ja dzisiaj pierwszy raz w życiu posługiwałam się kielnią i już wiem, że to nie jest to , co tygrysy lubią najbardziej. ...
  2. Dom w Lesie

    Bramini do nas dziś przyjechali. I zainstalowali.



    Napęd bramy póki co zdemontowany i zapakowany do pudełka, będzie sobie czekał na swoje czasy w ciut bezpieczniejszym miejscu niż pilnowana co prawda i dozorowana, ale jednak budowa. A sama brama - OK, chodzi lekko, choć przy jej ręcznym otwieraniu i zamykaniu bardzo brakuje jakiegoś uchwytu, choć od wewnątrz. ...
  3. Dom w Lesie

    Bramini do nas dziś przyjechali. I zainstalowali.



    Napęd bramy póki co zdemontowany i zapakowany do pudełka, będzie sobie czekał na swoje czasy w ciut bezpieczniejszym miejscu niż pilnowana co prawda i dozorowana, ale jednak budowa. A sama brama - OK, chodzi lekko, choć przy jej ręcznym otwieraniu i zamykaniu bardzo brakuje jakiegoś uchwytu, choć od wewnątrz. ...
  4. Kaniorki budują dom z bala :) ...komentarze tutaj !!!

    Małgoś.........kocham Cie za Twoje dobre serducho!!!!!!!!!!:)



    .......dziewczyny........pomóżmy Kachnie!!!!!!!
  5. orzech

Strona 1 z 11