dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Decyzja kredytowa + prąd od sąsiada

    - 22-10-2011 - 22:28 (Szkieletowy bliźniak we Wrocławiu (połówka z płaskim dachem))
    Hurra! W piątek dostaliśmy decyzję z DB, który sfinansował też wcześniej część zakupu działki. Tyle ile chcieliśmy i na naprawdę dobrej marży. Możemy budować.

    W poniedziałek będziemy mieli podłączony prąd od sąsiada z odległości 90m. Przewód zakopany w ziemi i skrzynka z licznikiem na działce. Wszystko na własną rękę. Łączny koszt to 2,7 tyś wliczając koparkę, materiały i wykonanie. Na szczęście dzielmy to na kilka osób.
  2. Prosty 1 - Domy z Wizją ??

    Kolejny dzien spedzony na poszukiwaniu projektu idealnego...
    Po Aleksandrze (za ciemny salon) i Z charakterem 4 (za jasny salon) przyszedl czas na Prosty 1.

    Jak sobie przypomne jakie mialam pomysly na dom rok temu to az sie za glowe lapie. Ale chyba teraz idzie ku dobremu
  3. kosztorys I

    ...wczoraj była rozmowa z podwykonawcą, dużo dużo wielkich sum, dużo zagadnień budowlanych - mętlik w głowie....ale dostaniemy wszystko na papierze dla dokładnego wglądu i przemyśleń...

    musimy znaleźć jakąś budę, barak????????? tylko gdzie???????? ale jak to mówi ekipa "Boba Budowniczego" (ulubiona bajka mojego 2,5 rocznego) damy rade!!!!
  4. Mały domek w wielkim mieście

    5.09.2011

    Dzień rozmów telefonicznych...

    Najpierw zadzwoniłam do firmy budowlanej, w centralce nikt się nie zgłosił, więc zadwoniłam po pół godzinie. Za drugim razem się udało i połączyła mnie z naszą projektantką. Była bardzo miła, jakby nic się nie stało. Zapytałam o naszego maila, ale oczywiście jeszcze się nim nie zajęła, bo dwa dni była na szkoleniu.

    Co do dachówki przyznała mi rację, że ta co mamy ją w kontrakcie ...

    Updated 16-06-2012 at 07:01 by Da_Lena

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum