dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Meb-a (M08)

    "Oczekiwanie na asfalt"

    Sobota 18/11/2006
    Meb siedział zamyślony nad planami Bazy. Czekał go teraz ciężki okres. Rozpoczął procedury współpracy z Panem Openfi. Śmiać mu się chciało jak działają na tym rynku doradcy. Pan ING nawet nie raczył zadzwonić drugi raz, choć zadeklarował się że będzie miał ciekawą propozycję. Zamiast niego zadzwonił Pan Ing2 i zaczął zadawać pytania na, które ich korporacja zadawała już 2 razy. Coś im się ...
  2. CMyK-zimowa budowa Pruszcz Gd.

    22.11 sroda

    przez tydzien nadgonilem troche robot ale niestety ekipa p.Dawidowskiego chyba znowu nie istnieje wiec taras nie zalany. Klopoty w firmie Atom i kominka i pieca nie mam :evil: :evil: :evil:
    Dom za to zasypany i przygotowany na mrozy.
    Ekipa od ocieplenia poddasza konczy w piatek kafle ulozone w kuchni i malym pokoju na dole kotlownia ulozona czekam na kafle z ATOMU i reszte akcesorii do lazienek . Prad jest w budynku wiec mozna robic wieczorem, drzwi sie ...
  3. Dziennik mag - Irysek.

    Wczoraj rano bylam na budowie, powiedzialam co ma byc zrobione i pojechalam do pracy. Dzisiaj nie jechalam, bo teraz panowie wykanczaja juz takie drobne prace murarskie i niby cale dnie robia, a efekty malo widac. Wiem, ze to nie jest ich wina, bo robia caly dzien ale to jest tak zwana drobnica i dlatego wole pojechac dopiero jak juz bedzie widac wiecej zrobionych elementow wykonczeniowych mury.
    W poniedzialek wyslalam umowe na dostawe pradu do energetyki tylko nie wiem na kiedy dotrze przez ...
  4. Dziennik budowy Eli i Maćka, czyli Gemini dla Bliźniąt

    Właśnie rozmawialiśmy z kierownikiem budowy (i właścicielem "naszej" firmy wykonawczej w jednej osobie). Już wiemy, że nic więcej nie wydarzy się u nas na budowie w tym tygodniu. Plan mamy taki, że inna ekipa będzie w odwodzie i gotowości, aby w poniedziałek podjąć pracę. To tak na wypadek "większej awarii", gdyby okazało się, że ekipa numer 1 nie bardzo chce wracać... (w co nie bardzo chce nam się wierzyć, ale...).

    No i mamy poślizg... ...
  5. Dziennik Wicka i Agnieszki

    Tak sobie myślę - jak założe ten dziennik to w końcu coś tu napiszę .
    Dziś tylko wstęp ale następnym razem postaram się opisać początki .
Strona 1 z 5