dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. do Odważnych świat należy.. dziennik budowy

    cztery lata minęły od kiedy cię spotkałam,
    cztery lata wwąchuję się co wieczór w twoje włoski,
    od czterech lat przyglądam się jak rośniesz, rozwijasz się, poznajesz świat,
    od czterech lat jestem mamą
    i uwielbiam Twoje "ja ciebie też.."
    wszystkiego najlepszego Maniuś! - to dla Ciebie budowaliśmy dom i dla Ciebie tworzymy rodzinę - dzięki Tobie synku!
  2. Dom w Rododendronach5P- Ania&Uki-budowanie marzeń

    Pocisk usunięto po 12:00 zatem Marian Murarz już dzisiaj nie dotarł, więc kolejny dzień wziął i przepadł, chociaż reszta ekipy nie próżnowała :lol:
    Ja posprzątałam garaż i zamiotłam piwnicę :lol: Pan Teść i Połówek zaczęli szałować piwnicę :D
    Jak się dobrze po obejściu rozejrzeć to dojechało nowe drewienko:

    Nadszedł czas na wykorzystanie pierwszego naszego ...
  3. Wieczorna Tęsknota - dom dzielnych "Inwestorków"

    1 LIPIEC 2009

    Krowy -> Geodetka poinformowała mnie, że zauważyła jak ktoś przeprowadza krowy przez naszą działkę, które przechodzą przez obszar wytyczonego budynku.

    Nigdy mi nie przeszkadzały krowy sąsiadki z pobliskiego gospodarstwa. Dotychczas były raczej pożyteczne. Dzięki nim trawa na naszej działce była krótko przystrzyżona i do tego dobrze nawożona :lol:
    Niestety nie mogłam pozwolić sobie na poprzestawianie palików geodety i ...
  4. SZKIELETOWIEC - Tryllowe budowanie z McDomus

    Jeszcze o elektryce. W miejscu rozdzielni zbiega się około 60 przewodów, z czego 2/3 to 4x2,5mm2 a 1/3 to 4x1,5mm2 od oświetlenia.

    Dzięki pomocy kolegi Łukasza 8) W weekend na ścianie zawisła szafa Legrand XL3 160 w metalowej obudowie, 5 rzędów po 28 (bodajże modułów).
    Projekt zrobiony oczywiście w XLPro2 :)

    Jeden rząd wolny pod ewentualną zabudowę.

    Zdjęcia będą wkrótce. Na razie mogę powiedzieć, że na wyposażeniu znalazły ...
  5. Świerkowisko Marzeny i Rafała

    Prace idą do przodu. W dniu dzisiejszym zakończone zostały przygotowania do ocieplenia fundamentów. Cały dom wokół jest juz odkopany do samych ław fundamentowych. Wykopane jest też miejsce na fundamenty pod nowe schody wejściowe.



    W ziemi na głębokości 2.5 m pojawiło się coś takiego - GWC (Gruntowy Wymiennik Ciepła)

    ...
Strona 2 z 22