dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Basi i Tomka krakowska przebudowa - projekt indywidualny :)

    Pomysł na dolną łazienkę.



    Chcę skopiować dokładnie ten układ :D Rozglądam się za płytkami + mozaiką, które dałyby fajny klimat...



    .... ale i takie wtrącenia z kamienia mi się podobają...
    /zdjęcie z forum, nie pamiętam niestety od kogo/

    ...
  2. Projekt indywidualny - folwark:)

    Tak, wiem, że bardzo dużo wymagam ale...mam prośbę do wszystkich chętnych nieść pomoc :D Własnoręcznie sporządziłam :o projekt łazienki, która ma powstać przy sypialni. Ołówkiem - bo programy do projektowania mnie przerastają :roll: Mam nadzieję, że choć troszkę wiadomo o co chodzi na tym nieszczęsnym "projekcie".
    Drzwi wejściowe są przesuwane, okien jest pięć (po prawej i po lewej duże, a pozostałe - na ścianie na wprost wejścia małe i znajdują ...
  3. Ściana 1W - Pszczoły dom pod lasem

    No to budujemy dalej bo już koniec lipca, a przed zimą chciałbym przykryć to wszystko dachem.
    Nawiązując do poprzedniego mojego wpisu i do zaprawy murarskiej to ten cały stosunek jej składników, szczególnie wapna do keramzytu jest bardzo ważny. Jak idzie do betoniarki za mało wapna to zaprawa jest sypka i nie chce się lepić.

    Teraz pora na to co mnie denerwuje od samego początku, a nie pisałem jeszcze o tym.
    Chłopaki każdego dnia palą sobie wszystkie ...
  4. Marzenia-santa cruz

    Cytat Napisał ewajanka
    No i niestety musimy się wstrzymać ze wszystkim i najpierw poszukać działki :evil:
    Potwierdza się powiedzenie że "z rodziną to wychodzi się dobrze na zdjęciach" :(
    Oczywiście będę zaglądać i podziwiać Wasze cudo. :wink:
    niestety cos o tym wiem... :-?
  5. Dziennik mag - Irysek.

    Musze sie pochwalic :) , jedlismy dzisiaj swoje chlebki upieczone przez meza

Strona 1 z 13