dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Pod górkę, czyli dziennik Anisi

    Aż na trzecia stronę spadł mój dziennik. Ale co było pokazywać? Dokładanie dachówek. Właściwie dziś też bez zdjęcia, bo najaktualniejsze, jakie mam, nie pokazują tego co jest w tej chwili. A uwaga! Rozdział pt. stan surowy otwarty uważam za zamknięty! :D
    Chociaż od dwóch dni nie było czasu, żeby pojechać na budowę i skontrolować, to już w środę chłopaki docinali ostatnie dachówki przy oknach, więc na pewno juz skończyli. :lol:
    Tak sie właśnie zastanawiam nad tym, ...
  2. Dziennik Majkiego

    Hej
    Rany, ale czas leci ...
    Generalnie jest tak :
    - mamy już projekt, jest w urzędach, mam też już dwa projekty 'robocze' takie bez stempi, żeby tylko juz móc dać do szacowania kosztów i wyceny ( są w 2 miejscach )
    - trwa troche rajd po hurtowniach, taki rekonesans co gdzie i jak
    - niepokoją nas terminy typu czerwiec-lipiec osiągalności ceramiki :evil:
    W poniedziałek mam miec 1 wycene + koszt prac architektonicznych.
    To będą pewno ...
  3. Tabaluga i pistacje- dziennik budowy i nie tylko...

    Ponieważ wycena c.o i kanalizy wzbudziła ogromny szok :o :o :o :o dodaję krótkie wyjaśnienia. Okazuje się, że wszystkie materiały oprócz kominka z płaszczem wodnym, pieca gazowego i zasobnika kosztują 22 000.
    7 000zł mąż doliczył na kominek z płaszczem wodnym, 11000 zł na piec gazowy z zasobnikiem i 6 000zł robocizna.
    A poza tym mamy kupców na mieszkanie :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
    Mieliśmy kilku oglądaczy i dziś dostałam telefon od ...
  4. Dz. budowy Dom w winorośli 2 Ewy Darka i Marcelka

    Geodeta wyznaczył budynek, miał być o 08:00 a przyjechał o 09:00 tłumaczył się korkami we Wrocławiu.
    Koszt 400 PLN.
    Mąż wczoraj zamontował tablicę informacyjną na budowie (ja ją wypisałam) .
    Koszt 45 PLN
    Wygląda to tak:



    Jutro zaczyna ekipa budowlana kopać fundamenty i zbroić. :wink:
  5. zaległy dziennik łowcy krokodyli

    40. Kominek

    Podstawowym źródłem ogrzewania w zimie miał być kominek wspomagany elektrycznymi matami i grzejnikami. Postawiłem na sprawdzoną markę w umiarkowanej cenie czyli Tarnavę 14kW bez popielnika. Zamówiłem przez Internet u Oleklu z Forum i po tygodniu przywieźli mi przez pomyłkę trochę inny, bo z popielnikiem. Szkoda mi było go odsyłać, bo dezorganizowało by mi to harmonogram prac, a że sprzedawca nie domagał się dopłaty ...
    Kominek miał stanąć ...
Strona 2 z 8