dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik Ani i Bartka

    23 kwietnia. Za 2 miesiące i 7 dni musimy wyprowadzić się z obecnego (już nie naszego przecież) mieszkania.
    Chyba to jeszcze do mnie nie dociera. A w związku z tym niewiele się dzieje jeśli chodzi o przygotowania do przeprowadzki. Miesiąc temu postanowiłam rozpocząć pakowanie najmniej potrzebnych rzeczy, segregowanie i wyrzucanie tych, których w nowym domku nie chcę.
    Ale jakoś tak czasu brak. Na wszystko.
    Nie wspominam już o tym co myślą o mnie znajomi, tak ich ...
  2. ATLAS ....fotodziennik budowy

    Montaż kominka:


    Ocieplanie poddasza:
  3. Kaniorki budują dom z bala :) ...komentarze tutaj !!!

    Witam piątkowo !!! :yes::yes::yes:
    ............dziś spisujemy umowę sprzedaży naszej działeczki ROD............klucze oddałam już w środę..............bo nowa właścicielka ma dziś od rana urlop i chciała sobie już tam robić swoje porządki !!!
  4. dom w mieście

    witam
    byłam wczoraj na budowie w celu ustalenia czy w kuchni życzę sobie zlew pod oknem jak to ostatnio w modzie, gdzie ma się kończyć przedsionek, bo zaraz stanie ścianka działowa, porozmawialiśmy też trochę na temat odwodnienia budynku, bo stoi na iłach.. pan pokazał mi gdzie będzie czyścik w kominie i powiedział, że są specjalne odkurzacze wodne, które rewelacyjnie sprzątają popiół i dzięki temu nie kurzy się na salon...
    Jestem zachwycona tą moją ekipą.. ...
  5. ATLAS ....fotodziennik budowy

    Nadrabiam zaległości ze zdjęciami:
    - Wylewki
Strona 12 z 12