dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. prace trwają...

    Czas trochę uaktualnić dziennik. Po zalaniu "chudziaka" czas na pustaki. 20 sierpnia przyjechała pierwsza partia pustaków szalunkowych, kolejna zajechała 23-go. Trochę tego wyszło - 22 palety.

    Ze względu na to, że przy zalewaniu ław zbrojenie się troche przesuneło mój R musiał podoginać pręty tak, aby pustaki stały w odpowiednim miejscu. Dodatkowo prawie każdy jeden był docinany tak, aby pasował do prętów. Prace trwały do późna w nocy. A jak już ...

    Updated 23-09-2013 at 22:27 by daria-k

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Dziennik Ani i Tomka M14

  3. Grzejniki dekoracyjne do łazienki

    1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.

    Oto kilka grzejnikowych inspiracji. Nasz wybór to grzejnik ze stali nierdzewnej w kształcie węża. Prosty a zarazem bardzo funkcjonalny.


  4. Co z tego, że gietarka dotarła...

    W poniedziałek (16.09.) murarze kończyli w pokojach ścianki działowe. Następnego dnia zajęli się ściankami szaf wnękowych.



    W środę fachowcy zabrali się za stawianie słupów na werandach. Wpierw wylaliśmy cokoły, które potem zostały obłożone 5 cm XPS-em i na końcu folia kubełkowa.



    Tym razem fachowcy ...

    Updated 30-11-2018 at 13:09 by Tomaszs131

    Tagi - katalog słów kluczowych: aridela. lubelskie Edytuj Tagi
    Kategorie
    Aridel II lustrzane odbicie.
  5. Glikol do centralnego ogrzewania ????

    Wpadł do mnie dzisiaj kumpel który buduje dom i sprzedał kolejną dobrą rade od innego kolegi żeby zalać instalację centralnego ogrzewania glikolem ma wyższy punkt wrzenia co jest dobre tym bardziej w podłogówce niski punkt krzepnięcia co przy wyjazdach zimowych jest doskonałym rozwiązaniem, lepiej oddaje ciepło itd itp ale czy może z forumowiczów użytkuje coś takiego??? U mnie jeszcze trochę daleko do tego etapu ale zapewne na kilka rzeczy trzeba zwrócić uwagę przy wyborze ...

    Updated 02-10-2013 at 20:14 by Blancik

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 2